comScore

Galatasaray Galatasaray

Hamza Hamzaoğlu'ndan Wesley Sneijder yorumu

17 Temmuz 2017, Pazartesi 16:25
Hamza Hamzaoğlu'ndan Wesley Sneijder yorumu

Galatasaray eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, sarı kırmızılı takımdan gönderilen Wesley Sneijder hakkında FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Wesley Sneijder takımdan gönderildi. Taraftarlar bu karara büyük tepki gösterirken, Sneijder'i eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'na sorduk.

"SNEİJDER'İN AYRILMASINA ÜZÜLDÜM"
Wesley Sneijder gibi bir oyuncunun Süper Lig'den ayrılmasına üzüldüğünü söyleyen Hamzaoğlu, "Sneijder mükemmel bir oyuncu, ben onunla çalışmaktan büyük keyif almıştım, takım arkadaşlarının da değerine değer katan bir futbolcuydu" dedi.
Wesley Sneijder'in disiplin sorunlarının olmasıyla ilgili yapılan yorumlara da katılmadığını söyleyen Hamzaoğlu, "Wesley aksine çok profesyonel ve çok da çalışkan bir oyuncuydu, benim dönemimde kesinlikle böyle bir sorun yaşanmamıştı. Hiç antrenmanlarda kaytarmayı düşünen bir futbolcu da değildi ve takım içinde ne arkadaşlarına ne de biz antrenörlerine karşı bir saygısızlığı olmadı" dedi.
Wesley Sneijder ile çalıştığı dönem boyunca karşılıklı sevgi, saygı çerçevesinde güzel bir ilişkileri olduğunu aktaran Hamzaoğlu, "Wesley'e kariyerinde başarılar, özel hayatında da ailesiyle birlikte mutluluklar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri, Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (26 Nisan 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.