comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Maicon transferine Güntekin Onay'dan uyarı geldi

19 Haziran 2017, Pazartesi 00:16
Galatasaray'ın Maicon transferine Güntekin Onay'dan uyarı geldi

Galatasaray'ın stoper transferindeki futbolculardan Maicon hakkında Güntekin Onay'dan dikkat çeken bir değerlendirme geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın stoper transferi listesindeki oyunculardan biri olan ve görüşmelerini sürdürdüğü Maicon nasıl bir futbolcudur? Sao Paulo'da forma giyen ve Galatasaray'ın transfer etmek istediği Maicon hakkında NTV Spor yorumcusu Güntekin Onay'dan çarpıcı değerlendirmeler geldi. 
 

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Maicon nasıl bir futbolcu?


Galatasaray'ın, Sao Paulo'da forma giyen ve transfer listesindeki futbolculardan biri olan Maicon hakkında Güntekin Onay çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

Güntekin Onay, Maicon hakkında, "Sao Paulo'ya neden döndü? Sao Paulo çünkü eski gücünde değil. Neden döndüğünü sorgulamak lazım. Ayrıca Porto'da vazgeçilmez futbolcuyken düşüş yaşadığı gerçeği de göz ardı edilmemeli. Tabi ki hala önemli bir oyuncu ama ben Porto'daki Maicon'u tercih ederim. Sao Paulo'daki Maicon hakkında pek yorum yapamıyorum. Güçlü, hava toplarında kuvvetli ve ayağına hakim, tercübeli bir isim. Ancak onu da tamamlayacak birisi olmalı. Yani partneri ve çabuk bir stoper olmalı. Bu anlamda dikkat edilmeli." ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray Maicon'u transfer ediyor mu?


Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un raporu doğrultusunda yapılacak olan stoper transferinde listedeki isimlerin başında Sao Paulo'dan Maicon geliyor. 
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un ısrarla takımda görmek istediği Maicon'a, sarı kırmızılıların yaptığı teklifte belli oldu. Galatasaray, 28 yaşındaki stopere yıllık 2 milyon euro artı puan başına ise 5 bin euro teklif etti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (23 Nisan 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.