comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Eboue hamlesi! Hasan Şaş paylaştı

13 Şubat 2018, Salı 14:47

Galatasaray'ın eski futbolcularından Emmanuel Eboue'nin zor günler geçirdiğini açıklamasının ardından sarı kırmızılı kulüp harekete geçti.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcularından Emmanuel Eboue, İstanbul'a geldi. Geçtiğimiz haftalarda zor günler geçirdiğini açıklayan ve futbola geri dönmek istediğini belirten Eboue'ye sarı kırmızılı kulüp kucak açtı. 

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılarından Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde Eboue'nin Türkiye'ye geleceğini açıklamıştı. Hasan Şaş, Fildişi Sahilli futbolcunun İstanbul'a geldiğini paylaştı. Sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Hasan Şaş, "Yemekteyiz" şeklinde not düştü.
 

Eboue neden parasız kaldı?


İngiliz basınından Daily Mirror'a konuşan Eboue, "İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye'de 8 milyon Euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım'' ifadelerini kullanmıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Yemekteyiz...

Hasan Şaş (@hasansas11)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena akşam haberleri (23 Şubat 2018 Cuma)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.