comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Trabzonspor yenilgisi sonrası dev sessizlik

18 Mart 2017, Cumartesi 22:37
Galatasaray'da Trabzonspor yenilgisi sonrası dev sessizlik

Galatasaray yönetiminde Trabzonspor karşısında alınan mağlubiyetin ardından büyük bir sessizlik hakim. 

FutbolArena - Galatasaray'da yönetici Levent Nazifoğlu'nun bu sezon ilk kez takımla birlikte bir deplasman gitmediği Trabzonspor maçının ardından sportif direktör Cenk Ergün de alınan yenilgi sebebiyle maç sonu konuşma yapmadı. 
 

Trabzonspor 2-0 Galatasaray maçı sonrası neler yaşandı?


Galatasaray'da, Trabzonspor deplasmanında alınan mağlubiyetin ardından teknik heyet ve yönetimde moraller oldukça bozuk. Levent Nazifoğlu'nun ilk kez bir deplasman maçına gitmemesinin ardından sportif direktör Cenk Ergün de mağlubiyet sebebiyle basın mensuplarına konuşma yapmadı. Levent Nazifoğlu'nun geçtiğimiz hafta konuşmama kararı almasının ardından Trabzon deplasmanına da gitmemesi sonucu Galatasaray yönetimindeki krizin farklı bir boyuta ulaştığının göstergesi olarak algılandı. 
 

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu Trabzonspor deplasmanına niye gitmedi?


Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu bir ilke imza atarak bu hafta oynanacak olan Trabzonspor deplasmanına gitmedi. Nazifoğlu'nun Trabzon'a gitmeme sebebi ise Alper Narman ve Ultraslan ile alakalı yaptığı o sivri açıklama....

Alper Narman ile arası açık olan Levent Nazifoğlu, Antalya maçı öncesinde bir kanala Ultraslan'ı hedef alarak yaptığı açıklamanın ardından sarı kırmızılı yönetici ile tartıştı. Alper Narman ile Nazifoğlu'nun arası bu açıklamalar nedeniyle iyice gerildi. Hatta Alper Narman açık şekilde birçok ortamda son 2 gündür Levent Nazifoğlu için " Onu uçağa aldırmayacağım" ifadesi kullandı.
Yaptığı açıklama sonrasında Galatasaray taraftarlarının hedefinde olan Levent Nazifoğlu'ndan, başkan Özbek de iplerin daha fazla gerilmemesi adına Trabzon'a takımla beraber gitmemesini istedi.

Şimdi sessizliğe bürünen ve telefonları yanıtsız bırakan Nazifoğlu'nun bu yaşananların ardından düşünüp bir karara varması bekleniyor. Nazifoğlu, önümüzdeki hafta istifa edip etmemeyi düşünüyor

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.