comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ndiaye transferine soruşturma

02 Şubat 2018, Cuma 15:03
Galatasaray'da Ndiaye transferine soruşturma

Galatasaray'da Badou Ndiaye'nin Osmanlıspor'dan transfer edilmesiyle ilgili derinlemesine soruşturma başlatıldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, Badou Ndiaye'nin Osmanlıspor'dan Gaatasaray'a transferi konusunda soruşturma başlattı. Badou Ndiaye'nin tartışılan transfer süreci hakkında Galatasaray Kulübünde profesyonellerden bilgi alındı.


Mustafa Cengiz'den Badou Ndiaye'nin transferine soruşturma


Sarı kırmızılı kulüpte transfer konusunda yetkili olan mali işlerden de sorumlu kulüp yetkililerinden Badou Ndiaye'nin transfer süreci ile alakalı derinlemesine bilgi istendi.

''TRANSFERİ DURSUN ÖZBEK KENDİSİ BİTİRDİ''
Sarı kırmızılı yönetim, kulüpte çalışan profesyonellerle yaptığı görüşmede Ndiaye transferinde yaşanan süreci özetlemelerini istedi. Yapılan görüşmede kulüp profesyonellerinin, Ndiaye transferinde bir önceki başkan Dursun Özbek'in bizzat ilgilendiğini ve transferi bitirme adına Ankara'ya özel olarak gittiğini ifade etti. Dursun Özbek'in çek defteriyle birlikte Ankara'ya gittiği ve transferi burada bitirdiği belirtildi. Kulüp profesyonelleri, Ndiaye transferine kendilerinin dahil olmadıklarını söyledi.
 

Badou Ndiaye, Galatasaray'da kaç gol attı?


Sezon başından beri Galatasaray forması ile 16 karşılaşmada 1477 dakika süre alan Badou Ndiaye bu süreçte takımı adına 1 gol, 3 asistlik performans sergiledi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Haber: Aydın CİNGÖZ

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.