comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Gomis gözyaşlarına boğuldu

06 Mayıs 2018, Pazar 21:11

Galatasaray'ın Fransız golcü oyuncusu Bafetimbi Gomis, Beşiktaş maçından sonra Akhisarspor maçında da penaltı atışından yararlanamadı.

FutbolArena - Galatasaray, Akhisarspor'u Manisa'da 2-1'lik skor ile mağlup etti ve ligde puan durumunu 69'a yükseltti. Galatasaray'ın 27 gollü Fransız futbolcusu Bafetimbi Gomis mücadelede penaltı atışından yararlanamadı.


Galatasaray'da Gomis Akhisarspor maçında penaltı kaçırdı


Geçtiğimiz hafta Beşiktaş derbisinde penaltı atışından yararlanamayan Bafetimbi Gomis, Akhisarspor mücadelesinde de kullanılan penaltı atışından yararlanamadı. Mücadelenin bitimi ile birlikte Bafetimbi Gomis gözyaşlarına boğuldu. Akhisarspor maçı bitiş düdüğü ile birlikte Gomis'i takım arkadaşları teselli etti.

Gomis ligde Beşiktaş ve Akhisarspor maçından daha önce Konyaspor maçında da penaltı atışından yararlanamamış ancak kalecinden dönen topu tamamlayarak topu ağlara göndermişti. 
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş maçı sonrasında 'Yine penaltı olursa Gomis'e kullandıracağım' demişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Claudio
Claudio Taffarel’den Alisson’a övgüler
\"Abdürrahim
Abdürrahim Albayrak’tan Ozan Korkut’a canlı yayında cevap!
", "galatasaray/galatasarayda-gomis-gozyaslarina-boguldu-348933h/", "06 Mayıs 2018, Pazar 21:11", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350395, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_bunu_turkiyede_sadece_galatasaray_yapabilirLr.jpg", "Dursun Özbek: \"Bunu Türkiye’de sadece Galatasaray yapabilir\"", "Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, seçim öncesinde Kalamış’ta düzenlenen "Yeni Nesil Galatasaray" panelinde konuştu. ", "
FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, "Yeni Nesil Galatasaray" adı altında Kalamış’ta düzenlediği panelde 5.0 Galatasaray projesi başta olmak üzere birçok konuya dair önemli açıklamalarda bulundu. 

"5.0 PROJESİNE İLAVELER OLABİLİR"
Galatasaray 5.0 projelerimizi arkadaşlar anlattı. Tek amacı Galatasaray’ın geleceğini yapmak ve yeni nesil Galatasaray’ı yaratmak olan bu projelerin ilaveleri olabilir. Elbette eklenecekler olabilir. Benim amacım, gelecekteki Galatasaray için bir şey yapmak. Ekip olarak aynı mantıkta birleştik. 

"ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİK AMA YILMADIK"

Bildiğiniz gibi 3 yıldan daha fazla hizmet ettim. 7 aylık süresi Başkan yardımcılığı göreviydi. 2.5 yıl Başkan olarak hizmet verdim. 2015 yılında Mayıs ayında görevi Başkan ve yönetim kurulu olarak devraldığımızda zor bir durum vardı. Göreve geldikten bir müddet sonra daha da zorlaştı. UEFA ile ilgili sorunlar oluştu. Men cezası alındı. Büyük bir travma yarattı. Gişe, sponsorluk gelirleri düştü. Sporcuların motivasyonları geriledi. 

"GAYRİMENKUL KALDIRAÇ OLARAK KULLANILAN BİR PROJEYDİ"

2016’da tarafınızdan yetki istedim. Galatasaray’ın gayrimekulleri ile ilgili projelerini geliştirmek için arkadaşlarımla gece gündüz çalıştım. Bu ekip çalışmasına bağlı olarak size anlattık, siz de destek verdiniz. Teşekkür ediyorum. Zaman zaman eleştiriler aldık. Hep şöyle dendi: Galatasaray bir gayrimenkul şirketi mi? Galatasaray inşaat firması mı? gibi eleştiriler oldu. Hepsine saygı duyduk. Bunlar kaldıraç olarak kullanılan projelerdi. Bu bir planlamaydı. Galatasaray’ın mali bağımsızlığını kazanabilmesi için yapılan planlamaydı. 

"FAİZDEKİ BANKA BORÇLARIMIZ AZALDI"

Şubat’ta 342 milyon TL nakit para geldi. Arsaları sattın, transfere verdin, paran bitti dediler. Saygı duyuyorum. Ancak bugün bu planlamanın meyveleri ortaya çıktığı biraz da bu manada bakılması için sizlere anlatıyorum. Bugün doların 5 lirayı bulduğunu duyuyorum. O gün itibariyle kur 3.60 civarındaydı. Bu hesabı geçtim. Kredi hesaplarını kapatmanın ne kadar fayda ürettiğini, faizdeki banka borçlarımızın azalmasında ne kadar etkili olduğunu takdirlerinize bırakıyorum. 

"YENİ BİR TAKIM KURMAMIZIN SEBEBİ..."

Mayıs’a geldiğimizde geçmiş bir sezonu kapattık. Yeni bir sezonun hazırlığında çok başarılı olacağına inandığımız bir takım kurduk. Bir önceki takımda başarı doygunluğu, futbolcuların performansını geriye çekti. Onun için yeni bir takım kurduk. Bu kurduğumuz takım sezona çok başarılı başladı ve değerli Fatih Terim’in gelmesiyle bize 21. şampiyonluğu getirdiler. 

\"\"

"ÜRETMEK ZORUNDAYIZ"

Değerli Galatasaraylılar, biz üretmek zorundayız. Galatasaray çok büyük bir marka. Üretebilecek ve başarıyı kolayca yakalayabilecek bir marka. Bütün yönetimlerin farkında olması için 5.0 projesini anlatıyoruz. Göreve kim gelirse gelsin bu projeleri kullanmalı. 

"GEÇMİŞTEN ÇOK DERS ÇIKARDIK"

Galatasaray’a 36. başkan olarak hizmet ettim. Yönetim kurulu ile 12’ye yakın uyumlu bir şekilde proje ürettik. Bir kısmını ürettik, bir kısmı bitmedi. 20 Ocak’ta başka bir arkadaşım başkan seçildi. Ben ve arkadaşlarım da bu sürede şapkamızı önümüzde koyduk. Biz geçmişte Galatasaray için hizmet tederken neleri yaptık, nasıl yaptık, niye yaptık diye düşündük. Yeniden Galatasaray’ı en yüksek seviyeye çıkarmak üzere yönetime aday olduk. Yepyeni bir ekiple, hizmet odaklı ve üretmek için geliyoruz. 

"GALATASARAY SÜPER LİG’DE KENDİ DEĞERLERİYLE ÇIKIŞI OLAN TEK KULÜPTÜR"

Galatasaray’ı kimseyle kıyaslamıyorum da, bir ışık tutması için şu örneği vermem gerekiyor. Borç alacak farkı olarak bakıldığında 1.1 milyar TL. Öyle kulüpler var ki, borç alacak farkı 2.5 milyar TL civarında. Galatasaray şu anda Süper Lig’de kendi yarattığı ve ürettiği değerlerle çıkışı olan tek kulüptür. 

"DURSUN ÖZBEK ADAYI YIKTIRDI DEDİLER..."

Dursun Özbek adayı yıktırdı dediler. Allah’ınızı severseniz değerli Galatasaraylılar, bütün hayatım Galatasaray’ın içinde geçti. Galatasaray ile yattım, Galatasaray ile kalktım. Galatasaray’ın bana verdiği değerler çerçevesinde başarılı bir iş hayatım oldu. Hizmet sırası bana geldiğinde kaçınmadım. Her şeyi verdim Galatasaray’a. Bütün bunları bir tarafa bırakın, bir seçilmiş başkanın Galatasaray’a zarar vereceğini düşünebilir misiniz? Bu Galatasaray düşüncesi midir?

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/dursun-ozbek-bunu-turkiyede-sadece-galatasaray-yapabilir-350395h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 20:27", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350391, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ultraslan_mustafa_cengizi_destekledigini_acikladiu8.jpg", "ultrAslan, Mustafa Cengiz’i desteklediğini açıkladı", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’e 26 Mayıs günü yapılacak seçimde ultrAslan tribün lideri Sebahattin Şirin’den destek geldi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü 26 Mayıs günü yeni başkanını seçecek. Ocak ayında olağanüstü seçimli kongreye giderek Dursun Özbek’ten başkanlık koltuğunu kapan Mustafa Cengiz’e sürpriz bir destek geldi. Galatasaray’da ultrAslan taraftar grubunun lideri Sebahattin Şirin, Cumartesi günü yapılacak olan seçimde Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı.


ultrAslan, Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı


Galatasaray 26 Mayıs Cumartesi günü olağan seçimli kongreye gidiyor. Seçimli kongrede Mustafa Cengiz’in karşısına Ozan Korkut ve Dursun Özbek çıkacak. Yapılacak bu seçim öncesinde Mustafa Cengiz’e çok önemli bir destek geldi.

Galatasaray’da ultrAslan taraftar grubunun lideri Sebahattin Şirin, Cumartesi günü yapılacak olan seçimde Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


\"\"
 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/ultraslan-mustafa-cengizi-destekledigini-acikladi-350391h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 19:16", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350387, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/tffde_ali_durustten_flas_yabanci_siniri_aciklamasi_basvurdukl5.jpg", "TFF’de Ali Dürüst’ten flaş yabancı sınırı açıklaması: \"Başvurduk...\"", "TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Dürüst, yabancı sınırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. ", "
FutbolArena - TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, hazırlık maçları için toplanan Milli Takım kampından sezonun genel bir değerlendirmesini yaptı ve yabancı sınırı hakkında konuştu. 

"KEYİFLİ BİR SEZON OLDU"
Futbol adına keyifli bir sezon oldu. Son haftaya kadar yarış devam etti. Beklediğimiz de buydu zaten. Güzel bir sezon geçirdik. Alt ligde de aynı yarış vardı. Şu anda Milli takımın ilk antrenmanında beraberiz. 

"BİZ BURAYA FORMAMIZI ÇIKARARAK GELİYORUZ"

Biz buraya formamızı çıkararak geliyoruz, o şekilde izledik. Güzel bir yarış olması bizi mutlu etti. Bir takım spekülasyonlar vardı. Bunlara en güzel cevabı sahadaki oyuncular verdi. Sonuçta 1 tane şampiyon çıktı. 

"GENÇ BİR MİLLİ TAKIMIMIZ VAR"

Genç bir milli takımımız var. Önümüzde 3 hazırlık maçımız var. Bu hazırlık maçlarında oyuncularımızı görme imkanı bulacağız. İnşallah hayırlısı olur. Gelecekle ilgili bu oyuncularımız bizi taşıyacaktır. 

"YABANCI SAYISIYLA İLGİLİ KULÜPLER BİRLİĞİ’NDNE GELECEK KARARI BEKLİYORUZ"

Yabancı sayısı ile ilgili Kulüpler Birliği’ne başvurduk, onlardan gelecek kararı bekliyoruz. Biz kulüplerin federasyonuyuz, onlardan gelecek cevaba göre en doğru kararı vereceğiz.

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena’da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/tffde-ali-durustten-flas-yabanci-siniri-aciklamasi-basvurduk-350387h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 18:53", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350370, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/o_fotografin_sirri_belli_oldu_albayrak_ve_gomis_neye_guluyorsm.jpg", "O fotoğrafın sırrı belli oldu, Albayrak ve Gomis neye gülüyor?", "Galatasaray şampiyonluk kutlaması sırasında Abdürrahim Albayrak ve Bafetimbi Gomis’in bir fotoğrafı gündem olmuştu. O fotoğrafın sırrını FutbolArena ortaya çıkardı.", "
FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig’deki 21. şampiyonluğunu İzmir’de kutlarken saha ortasında Abdürrahim Albayrak ve Bafetimbi Gomis’in bir fotoğrafı gündem olmuştu. 

Abdürrahim Albayrak twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla gündeme gelirken bu fotoğrafta ikilinin neye güldüğünü FutbolArena öğrendi. 
\"\"

KUZEY’İN GOMİS SEVİNCİ

FutbolArena’nın edindiği bilgiye göre babası Abdürrahim Albayrak gibi fanatik Galatasaraylı ve Gomis hayranı olan Kuzey bu fotoğrafta ikiliyi bu kadar neşelendiren kişi.

Şampiyonluk sonrasında saha ortasında Abdürrahim Albayrak Face Time arama yapıp görüntülü olarak oğlunu Bafetimbi Gomis ile görüştürüyor. Albayrak’ın oğlu Kuzey de bu aramada yerde Gomis sevinci yapıyor. İkilinin bu sevince tepkisi de başka bir kameranın objektifine yansıyor.

Galatasaray ile ilgili haberlere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/o-fotografin-sirri-belli-oldu-albayrak-ve-gomis-neye-guluyor-350370h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:45", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350370, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/o_fotografin_sirri_belli_oldu_albayrak_ve_gomis_neye_guluyorsm.jpg", "O fotoğrafın sırrı belli oldu, Albayrak ve Gomis neye gülüyor?", "Galatasaray şampiyonluk kutlaması sırasında Abdürrahim Albayrak ve Bafetimbi Gomis’in bir fotoğrafı gündem olmuştu. O fotoğrafın sırrını FutbolArena ortaya çıkardı.", "galatasaray/o-fotografin-sirri-belli-oldu-albayrak-ve-gomis-neye-guluyor-350370h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:45", "Galatasaray"];slide[1] = [350368, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ali_fatinoglu_bizim_47_tane_projemiz_varb9.jpg", "Ali Fatinoğlu: ’Bizim 47 tane projemiz var’", "Ali Fatinoğlu, "Galatasaray’ın bu hale gelmesinin nedeni, geçmiş yönetimlerin mali hesapları doğru düzgün yönetmemesi" dedi.", "galatasaray/ali-fatinoglu-bizim-47-tane-projemiz-var-350368h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:26", "Galatasaray"];slide[2] = [350367, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dolar_ve_euro_transferi_de_etkileyecek_miiV.jpg", "Dolar ve Euro transferi de etkileyecek mi?", "Türkiye’de Dolar ve Euro’daki artış nedeniyle takımlar transfer yapmakta da zorlanacak.", "galatasaray/dolar-ve-euro-transferi-de-etkileyecek-mi-350367h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:21", "Galatasaray"];slide[3] = [350353, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/goztepe_galatasarayin_istedigi_juanfrani_transfer_ediyor6X.jpg", "Göztepe Galatasaray’ın istediği Juanfran’ı transfer ediyor!", "Göztepe, Gençlerbirliği’nde forma giyen Ahmet Oğuz ve Deportivo’dan Juanfran’ı kadrosuna katmak için girişimlere başladı. ", "galatasaray/goztepe-galatasarayin-istedigi-juanfrani-transfer-ediyor-350353h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 13:04", "Galatasaray"];slide[4] = [350350, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/galatasaray_bayragi_bogaz_koprusundeys.jpg", "Galatasaray bayrağı boğaz köprüsünde!", "Galatasaray’ın 21. şampiyonluğunun ardından dev bir Galatasaray bayrağı boğaz köprüsüne asıldı.", "galatasaray/galatasaray-bayragi-bogaz-koprusunde-350350h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 12:43", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });