comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün, Florya'nın tek sorumlusu oluyor

19 Mart 2017, Pazar 18:26
Galatasaray'da Cenk Ergün, Florya'nın tek sorumlusu oluyor

Başkan Dursun Özbek ve yönetimi, Florya'da artık 'yönetici' modelini rafa kaldırdı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'nun istifa etmesinin ardından yeni bir süreç başladı. Başkan Dursun Özbek ve yönetimi, Florya'da artık 'yönetici' modelini rafa kaldırdı.

CENK ERGÜN TEK İSİM OLACAK
Nazifoğlu'nun istifası üzerine Florya'ya herhangi bir yönetici atanmayacak. Florya'da futboldan sorumlu olan tek isim Cenk Ergün olacak.

Galatasaray'da futbolun yüzü sadece Cenk Ergün olacak ve Florya'da sarı kırmızılı takımla mesai  harcayan tek isim Futbol Direktörü Cenk Ergün olacak. Ergün yakın zamanda Sportif Direktörlük görevine atanacak.
 

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'nun istifa etme sebebi


Sarı kırmızılı takımda son günlerde yönetimle arasında çeşitli krizler yaşanan Levent Nazifoğlu'nun istifasındaki perde arkasını geçtiğimiz günlerde FutbolArena okurlarına duyurmuştu! 

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu bir ilke imza atarak bu hafta oynanan olan Trabzonspor deplasmanına gitmedi. Nazifoğlu'nun Trabzon'a gitmeme sebebi ise Alper Narman ve Ultraslan ile alakalı yaptığı o sivri açıklama.... 

Alper Narman ile arası açık olan Levent Nazifoğlu, Antalya maçı öncesinde bir kanala Ultraslan'ı hedef alarak yaptığı açıklamanın ardından sarı kırmızılı yönetici ile tartıştı. Alper Narman ile Nazifoğlu'nun arası bu açıklamalar nedeniyle iyice gerildi. Hatta Alper Narman açık şekilde birçok ortamda son 2 gündür Levent Nazifoğlu için " Onu uçağa aldırmayacağım" ifadesi kullandı.

Yaptığı açıklama sonrasında Galatasaray taraftarlarının hedefinde olan Levent Nazifoğlu'ndan, başkan Özbek de iplerin daha fazla gerilmemesi adına Trabzon'a takımla beraber gitmemesini istedi.

Şimdi sessizliğe bürünen ve telefonları yanıtsız bırakan Nazifoğlu'nun bu yaşananların ardından düşünüp bir karara varması bekleniyor. Nazifoğlu, önümüzdeki hafta istifa edip etmemeyi düşünüyor

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.