comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetimine Ümit Davala'dan Sneijder tepkisi

17 Temmuz 2017, Pazartesi 17:24
Galatasaray yönetimine Ümit Davala'dan Sneijder tepkisi

Galatasaray yönetiminin Sneijder ile aldığı kararı Ümit Davala sosyal medyadan eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da bile yolların ayrılmasının yankıları kamuoyunda hala sürüyor. Sarı Kırmızılıların eski futbolcusu Ümit Davala, Hollandalı yıldız ile bu sene bedelsiz olarak yolların ayrılmasının çok büyük bir hata olduğunu vurguladı. 

Galatasaray'da Sneijder'in gönderilmesi doğru karar mı?


Galatasaray'da geçtiğimiz günlerde Hollandalı yıldız Wesley Sneijder ile yollar ayrıldı. Yıldız futbolcunun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesine Galatasaray taraftarları büyük tepki gösterirken, aynı günün akşamında Florya'ya akın eden sarı kırmızılı taraftarlar yönetim ve Başkan Dursun Özbek'i istifaya davet etti. Öte yandan kamuoyunda ise Sneijder'in gönderilme kararının doğru olduğunu savunanlar dahi Hollandalı yıldızın gönderilme şeklinin yanlış olduğunu vurguladı. 

ÜMİT DAVALA'DAN SNEİJDER TEPKİSİ!
Yaşanan bu gelişmelerin ardından Galatasaray'ın eski futbolcularından Ümit Davala, sosyal medya hesabından Sneijder'in vedasıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Davala, "Sneijder bu sene kalmalıydı. Dünya Kupası'na katılmak için performansını maksimum seviyeye çıkaracaktı. Gönderilmesi anlamsız." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (17 Şubat 2018 Cumartesi)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.