comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden futbolculara garanti

23 Şubat 2018, Cuma 12:46

Futbolculara bir miktar ödeme gerçekleştiren Galatasaray yönetimi sarı kırmızılı futbolcuların geri kalan alacakları için garanti verdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da gerçekleştirilen olağanüstü seçimli kongrede başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz ve yönetimi futbolcuların uzun zamandır alacaklarının ödenmediği sorunu ile karşı karşıya kalmıştı.

Acil cözüm planı üreterek futbolculara bir miktar ödeme gerçekleştiren Galatasaray yönetimi sarı kırmızılı futbolcuların geri kalan alacakları için garanti verdi.


Galatasaray yönetiminden futbolculara ödeme garantisi


Teknik Direktör Fatih Terim'in isteği üzerine sarı kırmızılı takımın alacaklarını kapatmak adına yoğun mesai harcayan Başkan Mustafa Cengiz ve Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, Florya'ya beklediği haberi verdi. Stoke City Kulübünün ödeyeceği 6 milyon euroluk 2.taksitin tamamı, önümüzdeki hafta Galatasaraylı oyuncuların hesabına yatırılacak.
BÜYÜK BİR KISMININ ÖDENECEĞİNİN GARANTİSİ VERİLDİ

İngiliz kulübünün Pazartesi gününe kadar bu para transferini gerçekleştireceği belirtilirken Galatasaray yönetimi de oyunculara kupada oynanacak Akhisar Belediyespor maçından önce alacakların büyük kısmının ödeneceğine dair garanti verdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.