comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray tüm branşlarda düşüşte

18 Mart 2017, Cumartesi 22:28
Galatasaray tüm branşlarda düşüşte

Galatasaray Yönetimi eleştirilerin odağında... Cimbom yarıştığı branşların hepsinde zirvenin yerisinde kaldı.

FutbolArena - 2 sezondur Galatasaray'ın Başkanlığını yürüten Dursun Özbek ve yönetimi, Galatasaray taraftarlarının yoğun tepkisini çekmeye başladı. 

Son dönemde Galatasaray'ın maçlarının hemen hepsinde taraftarlar yönetimi istifaya davet ederken, artık atılan gollerin ardından dahi "Yönetim istifa" tezahuratları söylenmeye başlandı.
LİDER OLUNAN BRANŞ YOK

Galatasaray taraftarları sadece futbolda değil, diğer branşlarda da gülemiyor. 

Futbol takımı ligde 3. sırada yer alırken, Erkek Basketbol takımı ligde 6, Kadın Basketbol takımı 3. Erkek Voleybol takımı 8. ve Kadın Voleybol takımı da 4. sırada yer alıyor.

Galatasaray taraftaları son olarak Trabzonspor deplasmanının son 15 dakikasında yönetimi istifaya davet ederken, Trabzonspor taraftarları da bu tepkiye alkışla destek verdi. BEHZAT UYGUR'DAN SERT TEPKİ

Öte yandan Galatasaray taraftarlığıyla bilinen Behzat Uygur da twitter hesabından Dursun Özbek'e yüklendi. 

İşte Behzat Uygur'un tweeti...

 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Sosyal
Sosyal medyada Nisan ayında en çok iletişim alan kulüpler (Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe
\"Ali
Ali Fatinoğlu Mustafa Cengiz’i tebrik edip salondan ayrıldı
", "galatasaray/galatasaray-tum-branslarda-dususte-312360h/", "18 Mart 2017, Cumartesi 22:28", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350616, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_futbolarenayi_dogruladi_gs_tvDk.jpg", "Mustafa Cengiz FutbolArena’yı doğruladı: \"GS TV...\"", "Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, seçimin ardından kulüp televizyonuna konuşarak FutbolArena’yı doğruladı. ", "
FutbolArena - Galatasaray’ın 38. başkanı Mustafa Cengiz, seçim sonrasında kulüp televizyonuna konuşarak FutbolArena’yı doğruladı. Seçim süresi boyunca FutbolArena’nın duyurduğu haberde seçim süreci boyunca GS TV olanaklarını hiç kullanmayan Mustafa Cengiz, bu seçim sonrasında da açıkladı. 

MUSTAFA CENGİZ NELER SÖYLEDİ?
"Seçim adil, demokrat ve düzgün bir şekilde geçti. Galatasaray çok büyük bir camia. Ben seçim çalışması için GS TV’yi asla kullanmadım. Biliyorsunuz GS TV’de adayları sunun dedim. Eleştirdiler, yanlış eleştirdiler. Bunun iznini veren bizlerdik. Asla kötü niyetimiz yok ve adaylara tek tek sıra vererek örnek olduk. Bunu doğal olarak yaptım ben. Camialara örnek olmak haddimize değil. Biz haddimizi biliriz. Bu yapılanın bizi camiamız tarafından doğru değerlendirmesini ve teamul kabul edilmesini istiyoruz. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz." 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU: "MUSTAFA CENGİZ’İN KARARI"

Galatasaray Kulübünde yarın gerçekleşecek olan genel kurul öncesinde göreve talip olan adaylar GS TV’de söz aldı, projelerini aktardı. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, adayların çıkmasını hoşgörü ile karşılayıp izin verirken kendisi özel bir yayına katılmadı. Ayrıca Mustafa Cengiz, seçim süreci boyunca listesini tanıttığı lansman başta olmak üzere, derneklerde yaptığı konuşmaları da GS TV ekranlarından yayınlatmadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/mustafa-cengiz-futbolarenayi-dogruladi-gs-tv-350616h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 21:44", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350615, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_serveti_ve_mal_varligi_ne_kadar_mustafa_cengiz_kimdir_nereli_gs_secim_yeni_baskani_mustafa_cengizu1.jpg", "Mustafa Cengiz serveti ve mal varlığı ne kadar? (Mustafa Cengiz kimdir? - GS seçim yeni başkanı Mustafa Cengiz)", "Mustafa Cengiz’in Galatasaray kulübü 38. başkanı seçilmesinin ardından Galatasaray taraftarları bir kez daha Mustafa Cengiz kimdir? diye merak ederken, Mustafa Cengiz’in hayatına ve Mustafa Cengiz’in serveti ile mal varlığına kadar bilmeniz gereken ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. ", "
Mustafa Cengiz yeniden Galatasaray başkanı! Galatasaray’ın 38. kulüp başkanı olan Mustafa Cengiz’in hayatı kadar yeniden Mustafa Cengiz kimdir ve en önemlisi Mustafa Cengiz’in serveti ve mal varlığı ne kadar? sorularına Galatasaray taraftarları yanıt aradı. Mustafa Cengiz’in hayatına dair bilmeniz gerekenler ve GS seçim gününde Mustafa Cengiz’in seçimi kazanmasının ardından yaşananları haberimizde sizler için derledik. İşte GS seçim sonrası Galatasaray’ın 38. başkanı Mustafa Cengiz’in hayatına, Mustafa Cengiz kimdir? sorusu Mustafa Cengiz’in servetine, mal varlığına kadar bilmeniz gereken detaylar. 


Mustafa Cengiz kimdir?


1949 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinde dünyaya gelen Mustafa Cengiz, ilk ve ortaöğretimini Nizip’te almasının yanı sıra, lise öğrenimini Gaziantep Lisesi’nde tamamladı. Üniversite yaşantısında ise Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Ülkenin tarımsal modernizasyonunda kilit faktör olması amacıyla kurulan 40 bin tarımsal köy kalkınma kooperatifi Merkez Birliği (Köy-Koop) kuruluş ve özellikle dış ticaret oluşumunda kurucu uzman olarak çalıştı. Daha sonra eski Yerel Yönetim sonra İçişleri Bakanlığı vesayetindeki 670 Belediye’nin merkez iktisadi kuruluşu TANSA (Tanzim Satışlar) ilk ve son Genel Müdürü olarak, o dönem 3 hükümetle çalıştı. İktisadi hayata Belediyelerin kamu yararına olumlu ürün ve fiyat düzenlemesi olarak kurulan TANSA da 28 yaşında ülkenin o dönem Kamudaki en genç genel müdürü oldu. 12 Eylül Darbesi sonrası kamu’dan ayrılarak, özel sektörde dış ticaret alanında Arapça da öğrendiği orta-doğu’da yoğun olarak çalıştı. 1990 yılından bu yana petrol, akaryakıt sektöründe kendi şirketleri ile faaliyet göstermektedir.
 

GS seçim haberleri (26 Mayıs 2018 Cumartesi)


Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut, seçim gününde oy sayma işlemi devam ederken 15. sandık sonuçlarının ardından salona tekrar gelerek Mustafa Cengiz’i tebrik etti. Ozan Korkut daha sonrasında GS TV’ye açıklamalarda bulundu.  Galatasaray Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, gerçekleşen Genel Kurul’da 7. sandık sonuçlarının ardından Mustafa Cengiz’i tebrik ederek salondan ayrıldı. Ali Fatinoğlu’nun demokratik bir şekilde Mustafa Cengiz’i tebrik etmesini de üyeler salonda alkışladı. 

\"\"


Mustafa Cengiz seçim konuşması


Mustafa Cengiz son olarak düzenlenen lansman gecesinde seçim öncesinde kongre üyeleriyle bir araya gelmişti. Mustafa Cengiz burada özellikle başkan adaylarından Dursun Özbek’e çarpıcı göndermelerde bulundu. 
"SİZLERİN TEVECCÜHÜ VE DESTEĞİYLE"

Sizlerin teveccühü ve sizlerin desteğiyle az zamanda çok işler yaptık. Bu 4 ay boyunca çalışma arkadaşlarımla birlikte ve bütün destek veren komitelerde görev alan arkadaşlarımla birlikte uzun bir yürüyüşün etkin adımlarını attık. Neredeyse nefes almadık. 

Taraftarın verdiği bize destek ve teknik heyetin can siperhane çalışmasıyla bugünlere geldik. Allah utandırmadı, şampiyon olduk. Biz sizlerden o gücü görmeseydik, hiçbirini başaramazdık. 360 milyon TL’ye yakın hasılat elde ettik, hem de 4 ayda. UEFA da bunları biliyor. Çok şükür ki, Galatasaray’ı bugünlere getirdik. "

DURSUN ÖZBEK’E GÖNDERME

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Dursun Özbek’in önceki gün Kalamış’ta "Yeni Nesil Galatasaray" panelinde yaptığı "Bizim gayrimenkul projemiz olmasaydı bugün sermaye arttırımını yapamazdık. Bu transferler yapılamazdı." sözlerine de yanıt verirken, "Boş konuşuyorlar bazıları. Edepli, edebinden susar. Bizim suskunluğumuz asla haksız olduğumuzdan değil." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/mustafa-cengiz-serveti-ve-mal-varligi-ne-kadar-mustafa-cengiz-kimdir-gs-secim-yeni-baskani-mustafa-cengiz-350615h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 20:38", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350613, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ozan_korkut_mustafa_cengizi_tebrik_etti_ve_konustu_gs_baskanlik_secimiIZ.jpg", "Ozan Korkut Mustafa Cengiz’i tebrik etti ve konuştu: (GS Başkanlık seçimi)", "Galatasaray’da başkan adaylarından Ozan Korkut’un seçimin kazananı Mustafa Cengiz’i oy sayma işlemi devam ederken salona gelerek tebrik etti ve sonrasında açıklamalarda bulundu. ", "
FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut, seçim gününde oy sayma işlemi devam ederken 15. sandık sonuçlarının ardından salona tekrar gelerek Mustafa Cengiz’i tebrik etti. Ozan Korkut daha sonrasında GS TV’ye açıklamalarda bulundu.


Galatasaray başkanı kim oldu?


Ozan Korkut yaptığı açıklamada, "Galatasaray’a yakışan bu. Bizde seçimler bayram havasında geçer. Herkes elinden geleni yaptı. Biz de Galatasaraylıyız. Tebrik ediyoruz. Biz bir ekibiz. Ekip arkadaşlarımla birlikte Galatasaray için çalışmaya başlayacağız. Elimizden ne geliyorsa Galatasaray için yapmaya hazırız." diye konuştu. 

Ozan Korkut’un salona tekrar gelerek Mustafa Cengiz’i tebrik etmesi salondaki kongre üyeleri tarafından da alkışlandı. Ozan Korkut sonrasında Galatasaray için ekibiyle birlikte bundan sonra ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını dile getirdi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/ozan-korkut-mustafa-cengizi-tebrik-etti-ve-konustu-gs-baskanlik-secimi-350613h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 20:19", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350611, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_kimdir_nereli_mustafa_cengiz_ne_is_yapar_galatasaray_baskani_mustafa_cengizin_hayati7C.jpg", "Mustafa Cengiz kimdir, nereli? Mustafa Cengiz ne iş yapar? (GS yeni başkanı kim oldu?)", "Mustafa Cengiz yeniden Galatasaray başkanı! Mustafa Cengiz’in 38. kulüp başkanı olarak seçilmesinin ardından Galatasaray taraftarları bir kez daha Mustafa Cengiz’in kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki Mustafa Cengiz kimdir? Mustafa Cengiz kaç yaşında, nereli? Mustafa Cengiz ne iş yapar? İşte Galatasaray’da yeniden başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz’in hayatı. ", "
FutbolArena - Galatasaray’da 38. kulüp başkanı seçildi. Mustafa Cengiz yeniden Galatasaray Başkanı oldu. 25 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılan ve saat 10:00’da başlayan Genel Kurul’da toplamda 20 sandıkta yapılan oylama sonucunda Mustafa Cengiz açık ara farkla en yakın rakibi Dursun Özbek’i geçerek Galatasaray’da yeniden başkanlığa seçildi.

Mustafa Cengiz’in yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından Galatasaray taraftarları bir kez daha "Mustafa Cengiz kimdir?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Mustafa Cengiz kimdir? Mustafa Cengiz kaç yaşında, nereli ve Mustafa Cengiz ne iş yapar? İşte Galatasaray’ın 38. başkanı Mustafa Cengiz’in hayatına dair bilmeniz gerekenler. 
 

Mustafa Cengiz kimdir?


1949 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinde dünyaya gelen Mustafa Cengiz, ilk ve ortaöğretimini Nizip’te almasının yanı sıra, lise öğrenimini Gaziantep Lisesi’nde tamamladı.
Üniversite yaşantısında ise Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Ülkenin tarımsal modernizasyonunda kilit faktör olması amacıyla kurulan 40 bin tarımsal köy kalkınma kooperatifi Merkez Birliği (Köy-Koop) kuruluş ve özellikle dış ticaret oluşumunda kurucu uzman olarak çalıştı.

Daha sonra eski Yerel Yönetim sonra İçişleri Bakanlığı vesayetindeki 670 Belediye’nin merkez iktisadi kuruluşu TANSA (Tanzim Satışlar) ilk ve son Genel Müdürü olarak, o dönem 3 hükümetle çalıştı.

İktisadi hayata Belediyelerin kamu yararına olumlu ürün ve fiyat düzenlemesi olarak kurulan TANSA da 28 yaşında ülkenin o dönem Kamudaki en genç genel müdürü oldu. 12 Eylül Darbesi sonrası kamu’dan ayrılarak, özel sektörde dış ticaret alanında Arapça da öğrendiği orta-doğu’da yoğun olarak çalıştı. 1990 yılından bu yana petrol, akaryakıt sektöründe kendi şirketleri ile faaliyet göstermektedir.

\"\"
 

Galatasaray’da Mustafa Cengiz transfer açıklamaları


Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, FutbolArena ekranlarına gelecek sezonun planından bahsetti.

’’NOKTA ATIŞLARIMIZ DEVAM EDECEK’’

"Transferde nokta atışlarımız devam edecek. Çok ciddi bir scout ekibimiz var. Yönetim, teknik heyet ve hep birlikte Galatasaray’a yakışır bir şekilde hareket edeceğiz.’’

’’FATİH TERİM İLE ÇALIŞMAK...’’

"Fatih Terim ile çalışmak müthiş bir duygu. Sevgili hocamıza bıraktık mı, bir Arsene Wenger gibi hiç dön arkana bakma. Fatih hocanın olması bizim için büyük bir şans."


Abdurrahim Albayrak’tan Burak Yılmaz ve Fatih Terim anısı


FutbolArena mikrofonlarına konuşan Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak önemli açıklamalarda bulundu.

’’FATİH TERİM 100 BİN DOLAR İÇİN 11 SAAT PAZARLIK ETTİRDİ’’

"Pırıl pırıl bir kupa, görüyorsunuz. Ben Fatih hocadan 1 sene önce ayrıldım. Hocam bir gün buraya geleceğiz ve geldiğimiz zaman şampiyon olacağız demiştim. Dönüşümüz muhteşem oldu. Bugüne kadar hiçbir transferde tek başıma gitmedim. Burak Yılmaz’ı Spartak Moskova’nın kampından kaçırdım. Soğuk hava, ayağında terlik var. 100 bin dolar için 11 saat pazarlık ettirdi. Fatih hoca gecesini gündüzüne katıyor, çalışıyor. Florya’da yatıyor, Florya’da kalkıyor. I love you hocam!’’

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/mustafa-cengiz-kimdir-nereli-mustafa-cengiz-ne-is-yapar-gs-yeni-baskani-kim-oldu-350611h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 20:08", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350611, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_kimdir_nereli_mustafa_cengiz_ne_is_yapar_galatasaray_baskani_mustafa_cengizin_hayati7C.jpg", "Mustafa Cengiz kimdir, nereli? Mustafa Cengiz ne iş yapar? (GS yeni başkanı kim oldu?)", "Mustafa Cengiz yeniden Galatasaray başkanı! Mustafa Cengiz’in 38. kulüp başkanı olarak seçilmesinin ardından Galatasaray taraftarları bir kez daha Mustafa Cengiz’in kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki Mustafa Cengiz kimdir? Mustafa Cengiz kaç yaşında, nereli? Mustafa Cengiz ne iş yapar? İşte Galatasaray’da yeniden başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz’in hayatı. ", "galatasaray/mustafa-cengiz-kimdir-nereli-mustafa-cengiz-ne-is-yapar-gs-yeni-baskani-kim-oldu-350611h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 20:08", "Galatasaray"];slide[1] = [350609, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_altaylidan_dursun_ozbeke_gorustuk_musr.jpg", "Fatih Altaylı’dan Dursun Özbek’e: \"Görüştük mü?\"", "Galatasaray’da seçim gününde Dursun Özbek’in yarışta geride kalmasının ardından Fatih Altaylı’dan sosyal medyayı sallayan bir paylaşım geldi. ", "galatasaray/fatih-altaylidan-dursun-ozbeke-gorustuk-mu-350609h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 19:14", "Galatasaray"];slide[2] = [350608, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/abdurrahim_albayraktan_secim_sonrasi_ilk_aciklama6p.jpg", "Abdürrahim Albayrak’tan seçim sonrası ilk açıklama", "Galatasaray yönetici Abdürrahim Albayrak seçim gününde 11. sandık sonuçlarının açıklanmasının ardından kongre üyelerine teşekkür etti. ", "galatasaray/abdurrahim-albayraktan-secim-sonrasi-ilk-aciklama-350608h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 19:01", "Galatasaray"];slide[3] = [350607, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/son_dakika_galatasaray_haberleri_shaqiriye_galatasaray_cagrisi_26_mayis_2018_cumartesipd.jpg", "Son Dakika Galatasaray Haberleri: Shaqiri’ye Galatasaray çağrısı (26 Mayıs 2018 Cumartesi)", "Galatasaray Haberleri okumak ve son dakika Galatasaray haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Galatasaray transferleri, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena’da.", "galatasaray/son-dakika-galatasaray-haberleri-shaqiriye-galatasaray-cagrisi-26-mayis-2018-cumartesi-350607h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 18:57", "Galatasaray"];slide[4] = [350606, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/shaqiriye_come_to_galatasaray_mesajlari_yagdiC8.jpg", "Shaqiri’ye \"Come to Galatasaray\" mesajları yağdı", "Galatasaray taraftarları, yönetimin transfer listesinde bulunan Shaqiri’nin instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu. ", "galatasaray/shaqiriye-come-to-galatasaray-mesajlari-yagdi-350606h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 18:51", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });