comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarından Hasan Şaş eşliğinde Fenerbahçe'ye gönderme!

18 Şubat 2018, Pazar 19:01

Galatasaraylı taraftarlar Kasımpaşa maçı öncesinde deplasman tribününü doldururken maç öncesi futbolcu ve teknik heyete destek verdi.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 22. hafta maçında deplasmanda Kasımpaşa'ya konuk olurken maç öncesi taraftarlar futbolcu ve teknik heyete büyük destek verdi. Hasan Şaş tribünlere, Fenerbahçe'ye gönderme yapılan tezahuratla çağırıldı.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndaki yerlerini alan Galatasaray taraftarları kale arkası tribününe ısınan Galatasaraylı futbolcuları ve teknik heyeti çağırarak moral verdi. 
HASAN ŞAŞ TARAFTARI SELAMLADI

Hasan Şaş'ı yıllardır alışagelen Fenerbahçe tezahuratı ile tribüne çağıran Galatasaray taraftarlarına, Hasan Şaş da yumruk şovla karşılık verdi. 
 

Galatasaray - Kasımpaşa Fatih Terim'in maç öncesi açıklamaları


"ARTIK HER MAÇ ZOR"

Ligimize baktığımızda her maç zor. Herkes devre arası gerekli eksikliklerini giderdi, takviye yaptı. Herkes kendine göre doğru bir oyun anlayışıyla, büyük mücadele içerisinde oynuyor. Kasımpaşa da kaybettiği maçları bile iyi oynayan takım. 

"BUGÜN BAHANEMİZ YOK"

Bazı şeyleri üzerinden atmak kolay olmuyor. Daha önce deplasmanlarda sıkıntı oldu. Onu aştığımızı düşünüyorduk ama Sivas'ta beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Kasımpaşa en azından uzak bir deplasman değil. Kasımpaşa, İstanbul'un güzel semtlerinden ve bize yakın olan, rahat oynayacağımız bir yer. Kötü oynarsanız buna herhangi bir sebep bulunmaz. Zaten hiçbir zaman kabul etmediğim bir bahane gerekçelerini burada aktarmamın bahanesi yok. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.