comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Osmanlıspor maçı ultrAslan'dan istifa sesleri

19 Mayıs 2017, Cuma 21:51
Galatasaray - Osmanlıspor maçı ultrAslan'dan istifa sesleri

Galatasaray - Osmanlıspor maçında ultrAslan taraftar grubu tribünlerde Dursun Özbek ve yönetimini istifaya davet etti. 

FutbolArena - Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Spor Toto Süper Lig 32. haftasında oynanan Osmanlıspor maçında tribünlere gelen az sayıdaki taraftar karşılaşmanın sonlarında doğru yönetimi istifaya davet etti. Bundan önce TT Arena'da oynanan maçlarda ultrAslan taraftar grubu farklı bir tutum izlerken, uzun zaman sonra ilk kez tribünlerde bütün taraftarlar ortak bir amaçta toplanıp yönetimi istifaya davet etti. 

YÖNETİM İSTİFA SESLERİ
Galatasaray - Osmanlıspor maçında 76.dakikada skor 2-0 iken Galatasaray taraftarı Dursun Özbek ve yönetimini tezahüratları ile istifaya davet etti. Bütün stadın aynı anda yönetimi protesto etmesi ise dikkatlerden kaçmadı. 
 

Galatasaray - Osmanlıspor maçı Sneijder Tolga Ciğerci tartışması


Spor Toto Süper Lig 32. haftasında Galatasaray ile Osmanlıspor TT Arena'da karşı karşıya geldi. İlk yarım saatlik bölümde sarı kırmızılılar 2-0 öne geçerken, maçın 21. dakikasında henüz skorda denge varken yaşanan bir pozisyonda Sneijder'den, Tolga Ciğerci'ye tepki geldi. 

Sneijder 21.dakikada Tolga Ciğerci'ye yerinde olmadığı için kaptırdığı top sonrasında kızdı. Sneijder, topu Aminı'ya kaptırdıktan sonra dönüp Tolga'ya orta sahadaki yerini kaybedip yardım etmediği için kızdı.

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.