comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray maçında Florya Metin Oktay tesislerinde zeminin şok görüntüsü

19 Mart 2017, Pazar 15:47
Galatasaray maçında Florya Metin Oktay tesislerinde zeminin şok görüntüsü

Galatasaray U16 takımının maçında Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki elverişsiz zemin taraftarların tepkisine neden oldu. 

FutbolArena - U16 Ligi'nde Galatasaray ile Büyükçekmece Tepecikspor Florya Metin Oktay Tesisleri'nde oynanan maçta zeminin görüntüsünü izleyenleri adeta şoke etti. 


Galatasaray U16 lig takımının aldığı sonuçlar?


Galatasaray'ın 8-0 kazandığı Büyükçekmece Tepecikspor maçında zeminin son derece elverişsiz görünmesi özellikle sarı kırmızılı taraftarların sosyal medyada tepkisine neden olmuştu. 

Galatasaray'ı galibiyete taşıyan goller Ali Yavuz (2) - Bozan (2), Mert, Taha, Efkan ve Süleyman'dan geldi. 
DURSUN ÖZBEK ZEMİN KONUSUNA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda sakatlıklara sebep olabilecek bir zeminin olduğundan bahsetmişti. Özbek, "Florya'daki arsamız futbol takımımıza hizmet eden bir yer. 2 nizami sahamız var. Birinde futbol takımızı diğerinde ise alt gruplar maçlarını yapıyor. Çok sık aynı zemin kullanıyor, sakatlıklara mahal veren bir zemin. Galatasaray gibi dünya markası bir kulübün çok daha geniş bir araziye, daha uygun şartları olan bir yere konuşlanmasının gereği var. Bu konuyla ilgili Sayın Ünal Aysal başkan çok önemli çalışmalar yapmış, Gaziosmanpaşa Belediyesi ile görüşmeler yapılmış ancak nihayetlenmemiş. Yine Özhan Canaydın başkan döneminde de benle beraber çalışmalar yapıldı ancak sonuç alınamadı" diye konuştu.

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.