comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray doktorundan Carrasso müjdesi! Sosyal medyadan açıkladı

23 Şubat 2018, Cuma 00:04

Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce, ameliyat edilen Fransız kaleci Cedric Carrasso'nun idmanlara başladığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray'ın geçtğimiz hafta sakatlık yaşayan tecrübeli kalecisi Cedric Carrasso, kısa süre içinde yeşil sahalara geri döndü. Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce, ameliyatı başarılı geçen Fransız kalecinin son durumunu açıkladı.
 

Cedric Carrasso'nun sakatlığında son durum


Galatasaray'da beklenmedik bir şekilde sakatlanan ve apar topar ameliyat edilen kaleci Cedric Carrasso, 3 gün sonra takımla idmanlara başladı. Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Sevgili kardeşım Cedric Carrosso ameliyatının ardından 3. günde çalışmalara baslıyor." ifadelerini kullandı.
 

İki gün önce sol diz iç menisküs ameliyatı olan Cedric Carrasso, salon çalışmalarına start verdi. Dünkü antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Fernando Reges, bu akşam antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalarda yer aldı. Jason Denayer ise tedavisinin ardından kendisi için hazırlanan özel program dâhilinde fizyoterapistler eşliğinde sahada koşu yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Fatih
Fatih Terim’den futbolculara ödeme talebi
\"Galatasaray
Galatasaray Transfer Haberleri: Ahmed Musa, Sander Svendsen, Badou Ndiaye (24 Haziran 2018)
", "galatasaray/galatasaray-doktorundan-carrasso-mujdesi-sosyal-medyadan-acikladi-341682h/", "23 Şubat 2018, Cuma 00:04", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [352820, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaraydan_uefa_karari_icin_flas_kap_bildirimihE.jpg", "Galatasaray’dan UEFA kararı için flaş KAP bildirimi", "Galatasaray kulübü KAP’a yaptığı bildirimde, UEFA’nın Finansal Fair Play anlaşmasının yeniden incelemeye alınması üzerine bir açıklamada bulundu. ", "
FutbolArena - UEFA’dan yapılan yazılı açıklamada, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha Rodrigues’in, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı tekrar gözden geçirilmesi için CFCB Araştırma Komisyonu’na gönderme kararı aldığı bildirildi.  Açıklamada, kararın alınma nedeni ya da incelemenin ne zaman sona ereceği konusunda ise bilgi verilmedi.
 

Galatasaray Haberleri: UEFA’dan yeni ceza mı gelecek?


Galatasaray kulübü UEFA’nın yapılan anlaşmayı yeniden inceleme kararı alması üzerine KAP’a bir bildirim yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

UEFA’nın Kulüp Finansal Kontrol Komitesi (CFCB) ile 13 Haziran 2018 tarihinde imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi ile ilgili olarak bugün UEFA’nın resmi web sitesinde yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu (Investigatory Chamber) ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak Yargı Kurulu’na (Adjudicatory Chamber) incelenmek üzere gönderilmiş olup UEFA’nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Sözkonusu Kurulla imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/galatasaraydan-uefa-karari-icin-flas-kap-bildirimi-352820h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 22:33", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [352813, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/mustafa_cengizden_son_dakika_uefa_karari_icin_aciklama5j.jpg", "Mustafa Cengiz’den son dakika UEFA kararı için açıklama", "Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA’nın yapılan anlaşmayı yeniden incelemeye alması üzerine açıklamalarda bulundu. ", "
FutbolArena - UEFA’dan yapılan yazılı açıklamada, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha Rodrigues’in, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı tekrar gözden geçirilmesi için CFCB Araştırma Komisyonu’na gönderme kararı aldığı bildirildi


Galatasaray Haberleri: Mustafa Cengiz’den UEFA açıklaması


UEFA tarafından yapılan açıklamada, kararın alınma nedeni ya da incelemenin ne zaman sona ereceği konusunda ise bilgi verilmedi.

Bu gelişmenin üzerine Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor’a yaptığı açıklamada "Herhangi bir sıkıntı yok. Kimse endişe etmesin. UEFA’nın kendi içindeki rutin kontrolü. Biz anlaşmamızı yaptık ve imzamızı attık." diye konuştu. 
 

Galatasaray UEFA’dan ne ceza aldı?


Galatasaray 2018/19 sezonunda Şampiyonlar Ligi kadrosuna 25 oyuncu yerine 21 oyuncu bildirebilecek. 21 oyuncu eğer anlaşma süresi boyunca finansal şartların yerine getirilmesi durumunda her yıl +1 olarak yenilenecek.
ZARAR KOTASI NE KADAR?

Sarı Kırmızılı takımın ilk yılda (2018-19) 20 milyon euro, ikinci yılda (2019-2020) ise 10 milyon euro zarar kotası bulunuyor. 

GALATASARAY CEZAYI KAP’A BİLDİRDİ

Galatasaray Spor Kulübü UEFA tarafından verilen  cezaları KAP’a bildirdi. 

’’UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi tarafından Şirketimiz hakkında yürütülen UEFA Mali Fair Play Kriterleri; başabaş hesap durumu  soruşturma süreci sona ermiş olup, Şirketimiz ile UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi arasında yapılandırma anlaşması imzalanmıştır. 

Yapılan anlaşmanın detayları şu şekildedir:

* Yapılandırma anlaşması, 2018/19, 2019/20, 2020/21 ve 2021/22 sezonlarını kapsamaktadır. 

* Şirketimiz, 2021/22 izleme periyodunda (2017/18, 2018/19, 2019/20 ve 2020/21 sezonları) UEFA başabaş hesap kriterlerine uymayı taahhüt etmektedir. 

* Şirketimiz, 2017/18 sezonu için azami 50 Milyon Avro ve yapılandırma sezonlarını içeren 2018/19 sezonu için azami 20 Milyon Avro, 2019/20 sezonu için azami 10 Milyon Avro başabaş hesap açığı vermeyi taahhüt etmektedir.

* Şirketimiz anlaşma süresi boyunca personel giderleri/toplam gelirler oranında, futbolcu haklarına ait amortisman giderlerinde ve net banka borç seviyesine getirilen sınırlandırmalara uymayı taahhüt etmektedir. 

* Şirketimiz, sözkonusu sezonların her birinde anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda, 25 kişilik UEFA A listesine 2018/19 sezonunda 21 oyuncu, 2019/20 sezonunda 22 ve 2020/21 sezonunda 23 oyuncu dahil edebilecektir. 2021/22 sezonundan itibaren ise bu sınırlandırma sona erecektir. 

* Şirketimiz, bu anlaşma süresince, UEFA A Listesine dahil edilebilecek yeni oyuncu transferlerinde belirli bir sınırlandırmayı kabul etmektedir. Bu sınırlama, sezon bazında net transfer gelirlerinin (transfer gelirleri-transfer harcamaları)  pozitif olması şartını içermektedir. Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2021/22 sezonunda kaldırılacaktır. Halihazırda UEFA 2017/18 A listesinde yer alan oyuncular ile, sözleşmesi bitmiş ve serbest oyuncular ile imzalanacak sözleşmeler bu sınırlama kapsamında değildir. 

* Şirketimiz toplam 6 Milyon Avro tutarındaki UEFA Katılım gelirlerine tedbir konulmasını kabul etmekte olup ilgili tutar 2017/18, 2018/19 ve 2019/20 sezonlarında 3 eşit taksit halinde UEFA gelirlerinden mahsup edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.’’Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/mustafa-cengizden-son-dakika-uefa-karari-icin-aciklama-352813h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 20:49", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [352781, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaray_kombine_al_galatasaray_kombine_fiyatlari_2018_galatasaray_kombinesi_2018_2019Z2.jpg", "Galatasaray kombine al - Galatasaray kombine fiyatları 2018 (Galatasaray kombinesi 2018/2019)", "Galatasaray kombien satışlarının başladığını duyurdu. Galatasaray kombine alma, Galatasaray kombine fiyatları, Galatasaray nerede alınır, Galatasaray kombine kart başvurusu gibi birçok sorunun yanıtlaırını haberimizde bulabilirsiniz.", "
Galatasaray kombine satışlarının başlatıldığını açıkladı. Süper Lig’de sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve gelecek seezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan sarı kırmızılılarda kombine kartlar satışa çıkarıldı. Galatasaray kombinesi almak isteyenler için merak edilen sorulara yanıt veriyoruz. GS kombine kart alma, GS kombine ne kadar? GS kombine başvurusu gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray kombine satışları ne zaman başladı? (GS kombine ne kadar 2018/2019)


Galatasaray’da yapılan açıklamada kombine satışlarının bugün başladığı belirtildi. Sarı kırmızılı kulübün açıklamasında, "2 yıl aradan sonra özlediği kupaya kavuşan, ait olduğu Şampiyonlar Ligi’nin kapısından yeniden giren Galatasaray, 2018-2019 futbol sezonunda yeni zaferler için yola çıkacak. 5. yıldız için ilk adımını atan Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’e bu kez "Hedef 22" mottosuyla başlayacak. Şampiyonlar Ligi arenasında 15. kez yarışacak olan takımımız 17 kez kaldırdığı Ziraat Türkiye Kupası’na da yine favori!

Türkiye’nin tek 4 yıldızlı takımı olan enlerin ve ilklerin kulübü Galatasaray’da yeni dönem kombineleri 1200 TL’den başlayan fiyatlarla; passo.com.tr, Beyoğlu GSStore ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu kombine satış gişelerimizden satışa sunuldu. GS Bonus kredi kartlarına sahip taraftarlarımız 6 ve 9 taksitle kombine kartlarını alabilecek..
Kombine satışları sadece GALATASARAY LOGOLU Passolig kartları için geçerlidir. Kombine satışı için Pasolig kartların 31 Aralık 2018’e kadar vizelenmesi gerekmektedir." ifadelerine yer verildi. 
 

Galatasaray kombineleri nereden alınır? (GS kombine alma)


Türk Telekom Stadyumu
Kombine Satış Ofisi Çalışma Saatleri:
Hafta içi: 09:00-18:00
Hafta sonu: 10:00-18:00
Telefon:  444 1905

Beyoğlu GSStore Çalışma Saatleri:
Haftanın her günü: 10:00-22:00
Tel: 0850 724 33 44

http://www.passolig.com.tr/iletisim
E-mail: gskombine@galatasaray.org


Galatasaray kombien fiyatları ne kadar? (GS kombineleri fiyatları 2018)


\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/galatasaray-kombine-al-galatasaray-kombine-fiyatlari-2018-galatasaray-kombinesi-2018-2019-352781h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 15:10", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [352769, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaraya_transferde_surpriz_tekliflerrE.jpg", "Galatasaray’a transferde sürpriz teklifler", "Galatasaray ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı kırmızılıların gündeminde yer alan isimler kimler? Son dakika GS Transfer iddiaları burada.", "
GS Transfer- Galatasaray Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde iddialı bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılılarda gündemde olan futbolcular kimler? 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Grujic, Miran,da Nagatomo (25 Haziran 2018)


Galatasaray’da golcü transferi için çalışmalar devam ederken gündeme gelen son isim Everton forması giyen Oumar Niasse oldu. Sarı kırmızılıların golcü oyuncunun transferini bitirmek istediği öne sürüldü. Galatasaray’ın savunma transferinde ise Inter forması giyen Miranda ile Juventus’un tecrübeli stoperi Chiellini ile ilgilendiği iddia edildi.

Öte yandan Galatasaray’da takımdan ayrılacağı iddia edilen futbolcularla ilgili sürpriz transfer iddiaları ortaya atıldı. Eren Derdiyok ile Trabzonspor’un Maicon ile Flamengo’nun ve Yasin Öztekin ile Sivasspor’un ilgilendiği öne sürüldü.
GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Eren Derdiyok - Trabzonspor - Fanatik
Yuto Nagatomo - Inter - Fanatik
Chiellini - Juventus - Fotomaç
Miranda - Inter - Fanatik
Oumar Niasse - Everton - Takvim
Maicon - Flamengo - Takvim
Marko Grujic - Liverpool - Fotomaç
Yasin Öztekin - Sivasspor - Fanatik

\"\"

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/galatasaraya-transferde-surpriz-teklifler-352769h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 12:03", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [352790, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_eren_derdiyok_icin_kritik_tarihPJ.jpg", "Galatasaray’da Eren Derdiyok için kritik tarih!", "Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken kadrodaki geleceği belirsiz olan isimlerden biri de Eren Derdiyok oldu. Galatasaray, Eren Derdiyok’u gönderecek mi? Detaylar haberimizde...", "galatasaray/galatasarayda-eren-derdiyok-icin-kritik-tarih-352790h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 16:29", "Galatasaray"];slide[1] = [352781, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaray_kombine_al_galatasaray_kombine_fiyatlari_2018_galatasaray_kombinesi_2018_2019Z2.jpg", "Galatasaray kombine al - Galatasaray kombine fiyatları 2018 (Galatasaray kombinesi 2018/2019)", "Galatasaray kombien satışlarının başladığını duyurdu. Galatasaray kombine alma, Galatasaray kombine fiyatları, Galatasaray nerede alınır, Galatasaray kombine kart başvurusu gibi birçok sorunun yanıtlaırını haberimizde bulabilirsiniz.", "galatasaray/galatasaray-kombine-al-galatasaray-kombine-fiyatlari-2018-galatasaray-kombinesi-2018-2019-352781h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 15:10", "Galatasaray"];slide[2] = [352773, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_ryan_donk_icin_imza_zamanita.jpg", "Galatasaray’da Ryan Donk için imza zamanı", "Galatasaray, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında sergilediği performansla alkış toplayan Ryan Donk ile yeni sözleşme yapacak. ", "galatasaray/galatasarayda-ryan-donk-icin-imza-zamani-352773h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 13:19", "Galatasaray"];slide[3] = [352769, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaraya_transferde_surpriz_tekliflerrE.jpg", "Galatasaray’a transferde sürpriz teklifler", "Galatasaray ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı kırmızılıların gündeminde yer alan isimler kimler? Son dakika GS Transfer iddiaları burada.", "galatasaray/galatasaraya-transferde-surpriz-teklifler-352769h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 12:03", "Galatasaray"];slide[4] = [352756, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaraydan_transferde_seferovic_seferihM.jpg", "Galatasaray’dan transferde Seferovic seferi!", "Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken Benfica’da forma giyen İsviçreli oyuncu Haris Seferovic için nabız yoklanıyor. Haris Seferovic, Galatasaray’a gelecek mi?", "galatasaray/galatasaraydan-transferde-seferovic-seferi-352756h/", "25 Haziran 2018, Pazartesi 09:15", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });