comScore

Galatasaray Galatasaray

Florya'da Levent Nazifoğlu dönemi sona erdi! - Galatasaray Haberleri

19 Mart 2017, Pazar 10:49
Florya'da Levent Nazifoğlu dönemi sona erdi! - Galatasaray Haberleri

Levent Nazifoğlu dün akşamki açıklamaları ile ipleri tamamen kopardı.

FutbolArena Özel - Başkan Dursun Özbek'in konuşma talimatına uymayan Levent Nazifoğlu, dün akşam Beyaz Tv'ye açıklamalarda bulunurken, sözlerinin ''yakın çevresi'' başlığı altında yayınlanmasını istedi.

''YAKIN ÇEVRESİ BAŞLIĞI ALTINDA YAYINLANMASINI İSTEDİ''
Trabzonspor maçının ardından dün gece Beyaz TV'de, Levent Nazifoğlu'nun yakın çevresine söylediği şeklinde yayınlanan haberi bizzat sarı kırmızılı yönetici yaptı. Yayın öncesinde Beyaz TV'ye yaşananlar hakkında geniş bir açıklama yapan Levent Nazifoğlu, Galatasaray Kulübü Başkan Dursun Özbek'in konuşma yasağı nedeniyle bu sözlerinin 'yakın çevresi' başlığı altında yayınlanmasını istedi.

GÖREVDEN ALMAYA KARAR VERDİ

Ve bu sözler sonrasında artık Florya'da Levent Nazifoğlu dönemi sona erdi! Trabzonspor deplasmanına gitmemesi üzerine Galatasaray'da yaşanan Nazifoğlu depreminin ardından Florya'da sarı kırmızılı idarecinin devri sona erdi. Henüz resmiyete dökülmese de Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim de istifa etmese dahi, Levent Nazifoğlu'nu Florya'daki görevinden almaya karar verdi.
 

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu Trabzonspor deplasmanına niye gitmedi?


Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu bir ilke imza atarak bu hafta oynanacak olan Trabzonspor deplasmanına gitmedi. Nazifoğlu'nun Trabzon'a gitmeme sebebi ise Alper Narman ve Ultraslan ile alakalı yaptığı o sivri açıklama....

Alper Narman ile arası açık olan Levent Nazifoğlu, Antalya maçı öncesinde bir kanala Ultraslan'ı hedef alarak yaptığı açıklamanın ardından sarı kırmızılı yönetici ile tartıştı. Alper Narman ile Nazifoğlu'nun arası bu açıklamalar nedeniyle iyice gerildi. Hatta Alper Narman açık şekilde birçok ortamda son 2 gündür Levent Nazifoğlu için " Onu uçağa aldırmayacağım" ifadesi kullandı.

Yaptığı açıklama sonrasında Galatasaray taraftarlarının hedefinde olan Levent Nazifoğlu'ndan, başkan Özbek de iplerin daha fazla gerilmemesi adına Trabzon'a takımla beraber gitmemesini istedi.

Şimdi sessizliğe bürünen ve telefonları yanıtsız bırakan Nazifoğlu'nun bu yaşananların ardından düşünüp bir karara varması bekleniyor. Nazifoğlu, önümüzdeki hafta istifa edip etmemeyi düşünüyor

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.