comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek, Rıdvan Dilmen'i hedef aldı

11 Ekim 2017, Çarşamba 15:19
Dursun Özbek, Rıdvan Dilmen'i hedef aldı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, son günlerde Galatasaray'a yönelik eleştirileri bulunan Rıdvan Dilmen'i hedef aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da bugün gerçekleştirilen Divan Kurulu toplatısında Dursun Özbek ilginç bir çıkışta bulundu. Sarı kırmızılı kulübün Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkan Dursun Özbek'in, "Dış mihraklardan saldırı geliyorsa doğru yoldayız demektir" sözü ile Rıdvan Dilmen'i hedef aldığı ortaya çıktı.


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Rıdvan Dilmen'e taş


FutbolArena'nın Galatasaray kulübü idarecilerinden aldığı bilgiye göre başkan Dursun Özbek, TRT kanalında yaptığı söyleşide "Galatasaray mali durumu en kötü takım hala. Transfere çok fazla para harcadılar. UEFA bunun hesabını soracaktır. Ceza gelebilir yine UEFA'dan." sözlerine çok sinirlendi.

''DIŞ MİHRAKLARDAN SALDIRI GELİYOR''
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulunda kulübün mali konuları hakkında yaptığı konuşma sırasında Rıdvan Dilmen'e "Dış mihraklardan saldırı geliyorsa doğru yoldayız demektir. Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene." diyerek gönderme yaptı.

Divan Kurulunda isim vermese de Dursun Özbek'in Rıdvan Dilmen dışında Fanatik Gazetesi yazarı Oğuz Dizer'i de hedef alarak bu şekilde bir konuşma yaptığı öğrenildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.