comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek Mayıs ayında yeniden aday

23 Şubat 2018, Cuma 09:08

Galatasaray'da başkanlık sürecinde taraftarlar ile sık sık ters düşen Dursun Özbek, Mayıs ayında yeniden aday olmaya hazırlanıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da 20 Ocak günü gerçekleştirilen olağanüstü seçimli kongrede Mustafa Cengiz tarafından geçilerek başkanlığı düşen Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, Mayıs ayında yeniden aday olmaya hazırlanıyor.

2,5 yıl Galatasaray'da başkanlık görevini yürüten yaşanan başarısızlıklar nedeni ile taraftarlar ile sık sık ters düşen Dursun Özbek, Mayıs ayında yeniden aday olmaya hazırlanıyor.


Dursun Özbek, Mayıs ayında yeniden aday olacak


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray'da başkanlığı Mustafa Cengiz'e kaptırarak kabuğuna çekilen Dursun Özbek'in büyük bir hazırlık içerisinde olduğu öğrenildi. Dursun Özbek'in gözü mart ayında gerçekleştirilecek olan mali kongrede. Eski başkan, mali kongrede ibra edilmesi durumunda kritik bir adım atacak.  Galatasaray'da eski başkan Dursun Özbek, başkanlığa yeniden aday olma kararı aldı. Yakın dostları ile bu kararını paylaşan Dursun Özbek, seçim çalışmalarına şimdiden başladı.
MALİ GENEL KURUL SONRASI AÇIKLAYACAK

Herkesin dikakt kesildiği Mali Genel Kurul'daki ibra oylaması üzerine de Özbek'i destekleyen üyelerin çalışma içinde olduğu ve bu kritik zirve sonrasında eski başkan Dursun Özbek'in kararını resmen açıklayacağı öğrenildi. Dursun Özbek'in Mart ayında ibra eşiğini geçtikten sonra adaylığını resmen açıklama kararı aldığı kaydedildi.


Dursun Özbek, sosyal medyada sahte takipçi mi satın aldı?


DURSUN ÖZBEK, SAHTE HESAPLARLA DESTEK ARADI İDDİASI

Bu arada Dursun Özbek'in Galatasaray'ın, şubat ayı Divanı Kurulu'nda konuştuğu dakikalarda sosyal medyadan bazı kullanıcıların "Dursun Özbek'i seversin sevmezsin ama adam hakkıyla bu işi yürüttü" cümlesini noktasına virgülüne dokunmadan yayımladı. Bu mesajlar Özbek'in sosyal medyada sahte hesaplarla aracılığıyla kendisine destek aradığı iddialarına neden oldu.


Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.