comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Elmas'dan Dursun Özbek'e ''Böyle bir şey demiş olamaz!''

01 Mart 2018, Perşembe 15:46

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas, eski başkan Dursun Özbek'in UEFA sözlerine sosyal medya aracılığı ile cevap verdi.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü'nün dün Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirdiği Galatasaray Stadyum Müzesi açılışına eski başkan Dursun Özbek'te katıldı. Dursun Özbek açılış sonrasında basın mensuplarının karşısına geçti.


Burak Elmas'dan Dursun Özbek paylaşımı


Basın mensuplarının karşısına geçen Dursun Özbek, UEFA ile yapılacak görüşme hakkında açıklamada bulunarak. ''Riva projesinden 1,5 milyar TL bekliyoruz, bunun UEFA'ya anlatılması gerekiyor. Özellikle UEFA'nın çok dikkat ettiği, futbol ailesine olan borcun ödenmesi gerekiyor. 9 Mart'ta UEFA'ya gidilecek. Bu manada anlatım yapılırsa başarılı olunacağını düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas, eski başkan Dursun Özbek'in yapmış olduğu bu açıklama hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
Burak Elmas, Dursun Özbek'in UEFA ile yapılacak görüşme öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamalara ''Böyle birşey demiş olamaz. Asılsız dedikodudur diye umuyorum.'' paylaşımında bulundu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 


FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Süper
Süper Lig’de Belhanda ve Dirar’ın ilginç istatistiği!
\"Lionel
Lionel Carole, Galatasaray’da kalacak mı?
", "galatasaray/burak-elmasdan-dursun-ozbeke-boyle-bir-sey-demis-olamaz-342276h/", "01 Mart 2018, Perşembe 15:46", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350556, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_altayli_ozan_korkuta_yuklendi_dursun_ozbek_secilirse_bu_kotulugun_hesabini_nasil_verecekSu.jpg", "Fatih Altaylı, Ozan Korkut’a yüklendi ’’Dursun Özbek seçilirse bu kötülüğün hesabını nasıl verecek?’’", "Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, başkan adaylarından Ozan Korkut ve yönetimine sosyal medya hesabından yüklendi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak seçimli konre ile yeni başkanını belirleyecek. Mevcut başkan Mustafa Cengiz’in karşısında eski başkan Dursun Özbek ve yeni aday Ozan Korkut yer alacak.


Fatih Altaylı’nın Ozan Korkut tweeti


Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden ve eski yöneticilerden Fatih Altaylı sosyal medya hesabından başkan adayı Ozan Korkut’a yüklendi. Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz’in karşısında Dursun Özbek ile çıkacak olan Ozan Korkut’un oyları böleceğini ve bu durumun Dursun Özbek yönetimine yaracağını ifade ederken şu paylaşımda bulundu;

’’KÖTÜLÜĞÜN HESABINI NASIL VERECEK?’’
’’Dursun Özbek bölünen oylardan faydalanıp yeniden başkan olursa Ozan Korkut ve arkadaşları Galatasaray’a yaptıkları bu kötülüğün hesabını nasıl verecek.’’

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Dursun Özbek bölünen oylardan faydalanıp yeniden başkan olursa Ozan Korkut ve arkadaşları Galatasaray a yaptıkları bu kötülüğün hesabını nasıl verecek

— Fatih Altayli (@fatihaltayli) 25 Mayıs 2018


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/fatih-altayli-ozan-korkuta-yuklendi-dursun-ozbek-secilirse-bu-kotulugun-hesabini-nasil-verecek-350556h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 21:28", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350553, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/feghouliden_milli_takim_tartismalarina_galatasarayli_savunma_45_ay_sakat_sakat_oynadimmx.jpg", "Feghouli’den milli takım tartışmalarına Galatasaraylı savunma ’’4-5 ay sakat sakat oynadım!’’", "Galatasaray’ın Cezayir Milli Takım oyuncusu Sofiane Feghouli’nin sakatlığı nedeni ile milli takım davetine eşlik etmemesi ülkesinin basınında gündem oldu.", "
FutbolArena - Sezon başında büyük beklentiler eşliğinde İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Ham United ekibinden 4,5 milyon Euro karşılığında transfer edilen ve geldiği ilk sezonunda Galatasaray ile şampiyonluk yaşayan Sofiane Feghouli ülkesinde tartışma konusu oldu.


Sofiane Feghouli milli takıma neden gitmedi?


Uzun yıllar Cezayir Milli Takım formasını terleten Sofiane Feghouli bu sezon milli takımda göstermiş olduğu performans ile sık sık eleştirilmiş ve sezon içerisinde de bir kaç kez takıma çağırılmamıştı.

Sofiane Feghouli sakatlığını öne sürerek Cezayir Milli Takımı’ndan affını istemesi ülkesinde olay oldu. Feghouli’nin milli takımı boykot ettiğine yönelik haberler üzerinde Galatasaray’ın yıldız oyuncusu açıklamada bulundu.
’’GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞU İÇİN...’’

Sofiane Feghouli yaptığı açıklamada ’’4-5 ay önce aşil tendonumda sakatlık yaşadım. Sağlık heyetim ile yaptım fikir birliği ile takımıma yardımcı olmaya devam ettim. Rahatsızlığıma rağmen Galatasaray’ın şampiyonluğu kazanmasında yardımcı olmak istedim. Yeni sezon öncesinde tadavi olmam gerekiyor’’ açıklamasında bulunarak kendisini savundu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

#Algeria #TeamDZ pic.twitter.com/dPEGB81sSM

— Sofiane Feghouli (@sffeghouli) 25 Mayıs 2018


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/feghouliden-milli-takim-tartismalarina-galatasarayli-savunma-45-ay-sakat-sakat-oynadim-350553h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 20:59", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350549, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/levent_nazifoglundan_flas_dursun_ozbek_karari_davetine_katildi6q.jpg", "Levent Nazifoğlu’ndan flaş Dursun Özbek kararı! Davetine katıldı..", "Birlikte görev yaptıktan sonra yaşanan ayrılıkla birlikte televizyon programlarında açıkca Dursun Özbek’i eleştiren Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek’in verdiği iftar yemeğine katıldı.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, 26 Mayıs Cumartesi günü olağan seçimli kongre ile yeni başkanını seçecek. Yapılacak seçimli kongrede mevcut başkan Mustafa Cengiz’in karşısında Ozan Korkut ve Dursun Özbek yarışacak.

Galatasaray’da daha önce Dursun Özbek ile çalışan daha sonra yaşanan fikir ayrılıkları sonrasında yollarını ayıran iki isim yeniden buluştu. Dursun Özbek’in Point Hotel’de verdiği iftara Galatasaray Eski Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu da katıldı.
Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek yönetiminden olaylı şekilde istifa edip divan kurulu toplantısında eski başkan Dursun Özbek’e karşı kullandığı sert sözler nedeniyle tartışmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/levent-nazifoglundan-flas-dursun-ozbek-karari-davetine-katildi-350549h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 20:32", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350545, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengizden_secim_aciklamasi_taskinlik_olmadandS.jpg", "Mustafa Cengiz’den seçim açıklaması ’’Taşkınlık olmadan...’’", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 26 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimli kongre öncesinde camiaya seslendi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, 26 Mayıs Cumartesi günü olağan seçimli kongre ile yeni başkanını seçecek. Gerçekleşecek kongre öncesinde başkan ve aday Mustafa Cengiz camiaya seslendi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yarın yapılacak Olağan Seçim Genel Kurul Toplantısı öncesi camiaya sağduyu çağrısında bulundu.


Başkan Mustafa Cengiz’den seçim açıklaması


Galatasaray Televizyonu’na konuşan Cengiz şu ifadeleri kullandı;
"Yarının bir şölen, bir kutlama; Galatasaray’ın geleceğini belirleme, kendi kaderini tayin etme olarak görüyorum. Galatasaray’ın değerlerine, kültürüne ve tarihine bağlı bir şekilde geçmesini diliyorum. Bütün adaylara şans diliyorum fakat özellikle şunu vurgulamak istiyorum; Sanal medyada sevgili taraftarlarımızın bazı yorumlarını görüyorum. Taraftarımızın ve genel kurulumuzun sağduyusuna inanıyorum.

Şunu özellikle belirtmek isterim ki bütün Galatasaray Genel Kurul Üyeleri aynı zamanda taraftardır. Ben de bir taraftarım. Ben taraftar dediğimde asla Camiayı genel kurul üyesi, spor kulübü üyesi veya belli bir mensubiyetle ayırmam. Sadece camiayı düşünürüm, o bağlamda konuşurum. Özellikle taraftarlarımızdan yarın seçim için itidal, sükunet ve herhangi bir taşkınlığa neden olmamalarını diliyorum. Lütfen itidal ve sükunet içinde Galatasaray’a yakışır bir vakar ve asalet içinde seçimlerimizi bitirelim.

Galatasaray Spor Kulübü kendine yakışan, kendine uyan hak ettiği yönetimi istediği gibi özgürce seçsin. Biz yönetim olarak bunun bütün fiziki altyapılarını aldık, gerekli düzenlemeler düzgün ve hakça biçimde yapıldı. Tüm adaylara dostluk içinde Galatasaray’a yakışır bir duruş içinde başarılar diliyorum.

Taşkınlıklara neden olunmamasını özellikle taraftarımızdan rica ediyorum. Sahiplenme duygusu aidiyet kadar değerli ve önemlidir. Bu beraberinde sadakati de liyakati da getirir. Galatasaray bu liyakatle layık olduğu en güzel yönetimi bulacaktır ve başarılarla taçlandırılacaktır."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/mustafa-cengizden-secim-aciklamasi-taskinlik-olmadan-350545h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:14", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350545, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengizden_secim_aciklamasi_taskinlik_olmadandS.jpg", "Mustafa Cengiz’den seçim açıklaması ’’Taşkınlık olmadan...’’", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 26 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimli kongre öncesinde camiaya seslendi.", "galatasaray/mustafa-cengizden-secim-aciklamasi-taskinlik-olmadan-350545h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:14", "Galatasaray"];slide[1] = [350544, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/galatasaray_itirafi_2017_yilinda_gitmesini_soyledims8.jpg", "Galatasaray itirafı: \"2017 yılında gitmesini söyledim\"", "Rusya Premier Lig takımlarından Krasnodar’da forma giyen 21 yaşındaki Rumen futbolcu Andrei Ivan’ın eski menajeri, 2017 yılında Galatasaray’dan teklif olduğunu söyledi. ", "galatasaray/galatasaray-itirafi-2017-yilinda-gitmesini-soyledim-350544h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:11", "Galatasaray"];slide[2] = [350542, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_taraftara_seslendi_ucaklar_kalkacak9b.jpg", "Dursun Özbek taraftara seslendi ’’Uçaklar kalkacak!’’", "Galatasaray’da Ocak ayında alığı seçim doğrultusunda olağanüstü seçimli konreye giden ve koltuğu Mustafa Cengiz’e kaptıran Dursun Özbek iddialı konuştu. Mustafa Cengiz ile 4 ay önce girdiği başkanlık yarışını kaybeden Dursun Özbek rövanşı almaya kararlı.", "galatasaray/dursun-ozbek-taraftara-seslendi-ucaklar-kalkacak-350542h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 18:27", "Galatasaray"];slide[3] = [350537, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/gomisten_turkiyenin_euro_2024_adayligina_destekp1.jpg", "Gomis’ten Türkiye’nin EURO 2024 adaylığına destek", "Galatasaraylı Bafetimbi Gomis’ten Türkiye’nin EURO 2024 adaylığına destek geldi.", "galatasaray/gomisten-turkiyenin-euro-2024-adayligina-destek-350537h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 17:22", "Galatasaray"];slide[4] = [350534, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/galatasarayda_burak_elmastan_fatih_altayliya_yanitAM.jpg", "Galatasaray’da Burak Elmas’tan Fatih Altaylı’ya yanıt", "Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Burak Elmas, Gazeteci Fatih Altaylı’nın açıklamalarına yanıt verdi.", "galatasaray/galatasarayda-burak-elmastan-fatih-altayliya-yanit-350534h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 16:20", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });