comScore

Galatasaray Galatasaray

Aziz Yıldırım'dan Emre'ye: ''Bir de Fenerbahçeliyim diyor...''

21 Mart 2017, Salı 13:31
Aziz Yıldırım'dan Emre'ye: ''Bir de Fenerbahçeliyim diyor...''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emre Belözoğlu'nun elinde Galatasaray logolu dosya görünce milli oyuncuya takıldı.

FutbolArena - Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikincisi organize edilen Futbol Zirvesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcu Emre Belözoğlu arasında renkli bir sohbet yaşandı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Medipol Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu arasında yaşanan renkli sohbet damgasını vurdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı konuşmanın ardından tüm kulüp başkanları ve davetliler fotoğraf için kürsüye davet edildi. Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında yer aldı. Yıldırım bu sırada uzun yıllar Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen Emre ile karşılaşırken, tecrübeli futbolcunun elindeki kırmızı renkli dosyayı görünce espriyi patlattı. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dönerek Emre'nin elindeki dosyayı gösteren Aziz Yıldırım, "Bir de Fenerliyim diyor ama bakın elinde Galatasaray dosyası var" diye konuştu. Yıldırım'ın bu sözleri hem Erdoğan hem de Emre'yi kahkahaya boğdu. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in fotoğraf için kürsüye çıkarken dosyayı bir anda eline tutuşturduğunu belirten Emre, "İçinde ne var hiç bilmiyorum. Dursun Özbek Başkan bana verdi" dedi.EMRE'YE NE VERDİN BAŞKAN?

Aziz Yıldırım bunun üzerine yanındaki Dursun Özbek'e dönerek, "Emre'ye dosya içinde ne verdin Başkan?" diye sorunca ortamdan yine kahkahalar yükseldi.

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.