comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink'i, Elazığspor maçı sonrası kızdıran soru

30 Kasım 2016, Çarşamba 23:37
Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink'i, Elazığspor maçı sonrası kızdıran soru

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Ziraat Türkiye Kupası'nda 1-1 berabere kaldıkları Elazığspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda gruptaki ilk maçında TT Arena'da Elazığspor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada ikinci yarıdaki performanslarının iyi olmadığını söyledi. 

"BU ŞEKİLDE SIKINTI YAŞARIZ."
Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Elazığspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "İik yarıda iyi performans sergiledik ama bunu ikinci yarıya taşıyamadık. İkinci yarıda sergilediğimiz performansla irite oldum. Önümüzde 2 önemli maç var. İkinci yarıdaki performansımızla ligde sıkıntı yaşarız. Çok geniş bir kadromuz var. Bazı arkadaşlarımız uzun süre forma giyemiyorlar. Bir anda oynayınca böyle olabiliyor. " diye konuştu. 

"SELÇUK'U 45 DAKİKA OYNATACAĞIMI ONA SÖYLEMİŞTİM."

Riekerink, Selçuk İnan'ı Elazığspor maçının ikinci yarının başında oyundan alınmasıyla ilgili olarak ise, " Maçtan önce Selçuk ile 45 dakika oynayacağını konuşmuştuk. O yüzden oyundan aldık." şeklinde sordu. 

OTORİTE BOŞLUĞU SORUSU

Öte yandan Riekerink'e Elazığspor maçının ardından takımda bir otorite boşluğu var mı şekilde bir soru yöneltildi. Hollandalı teknik adam bu soruya tepki gösterdi. Riekerink, "Otorite boşluğu mu var' sorunuzu anlayamıyorum. Geçen hafta otorite boşluğu olmadığını söyledim." ifadelerini kullandı. 

"ÖZÜR DİLEMELER OLMUYOR."

Hollandalı teknik adam basın toplantısında "Performansımız kötü olduğu için özür dileyen oldu mu?" sorusuna "Oyuncu da, takım da kötü oynadığımızı hissediyor. Herkes kötü oynadığımızın bilincinde. Ancak gelip özür dilemeler olmuyor. Tabi Yapılan konuşmalar takım içindeki konuşmalar.  Bunları paylaşamayacağım." diye yanıt vererek son derece çarpıcı ifadeler kullandı. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.