comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Riekerink'i gönderecek mi?

27 Kasım 2016, Pazar 13:57
Galatasaray, Riekerink'i gönderecek mi?

Galatasaray'da teknik direktör Riekerink'in geleceğinin ne oalcağı merak ediliyor.

FutbolArena Röportaj - Süper Lig'in 12. haftasında Bursaspor'u 3-1 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in her an takımın başından gönderilebileceği konuşuluyor.

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, Ocak ayına kadar Hollandalı teknik adamın takımın başında olacağını ifade etti.
 

Riekerink, Galatasaray'ın başında kalacak mı?


FutbolArena TV'ye konuşan Ali Naci Küçük, Hollandalı teknik adamın ilk yarının sonuna kadar oynanacak 4 maçta alınacak sonuçlara göre kaderinin belirleneceğini ifade ederek şunları söyledi:
"Galatasaray tarafından Riekerink'e tanınan kredi 5 maçtı. Fenerbahçe yenilgisinden sonra Ocak ayına kadar yönetim 5 maçlık kredi belirlemişti. Bursaspor galibiyetinden sonra devre arasına kadar Hollandalı çalıştırıcının takımın başında kalmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bursaspor maçında alınan skordan ziyade takım oyunu sergilemesi nedeniyle ilk virajı Riekerink başarıyla geçti. Eğer Bursaspor maçı kaybedilseydi Riekerink yine Ocak ayına kadar kalırdı. Galatasaray'ın mali durumu nedeniyle yönetim keskin bir değişime gidemez. Devre arasına kadar alınacak skorlar Riekerink'in ikinci yarıda takımın başında olup olmayacağını belirleyecektir."

Galatasaray haberleri