comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Hürriyet'e sert tepki

27 Kasım 2016, Pazar 13:14
Fenerbahçe'den Hürriyet'e sert tepki

Fenerbahçe kulübü Hürriyet'te çıkan "Rizespor maçı öncesi "Advocaat'tan Emenike'ye" kesik haberine sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü Hürriyet Gazetesi'nde Ahmet Ercanlar'ın "Dick Advocaat'tan Emenike'ye kesik." şeklinde yaptığı habere resmi internet sitesinden sert tepki gösterdi. 

Çaykur Rizespor maçı öncesi yönetimden yapılan açıklamada, annesinin rahatsızlığı için Advocaat tarafından izin alan ve ülkesine giden Emenike'nin, takımdan kesik yediği yönündeki haberlere sarı lacivertli kulüpten tepki geldi. 
FENERBAHÇE'DEN HÜRRİYET'E TEPKİ

İşte Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama:

Bugünkü Hürriyet Gazetesi'nde Ahmet Ercanlar imzasıyla yer alan "Dick Advocaat'tan Emenike'ye Kesik" başlıklı haber yalandır.

Futbolcumuz Emmanuel Emenike'nin ülkesine gitme sebebi, dün resmi açıklamamızda belirttiğimiz gibi annesinin rahatsızlığı olup, bunun dışında başka bir sebep bulunmamaktadır. Emenike'nin bu seyahati ise, teknik direktörümüz Dirk Advocaat'ın ve kulübümüzün izni dahilinde gerçekleşmiştir. Ayrıca, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Hürriyet Gazetesi'ni inandırma gibi bir zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kulübümüzün resmi açıklamasına rağmen, konuyu farklı noktalara çekme çabası içerisine giren Hürriyet Gazetesi'ni kınıyor, bu tür masabaşı manipülatif haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ediyoruz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.