comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fenerbahçe'den Beşiktaş açıklaması

28 Kasım 2016, Pazartesi 15:09
Fenerbahçe'den Beşiktaş açıklaması

Fenerbahçeli yönetici Metin Doğan, Beşiktaş maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında oynanacak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde sarı lacviertli kulübün yöneticilerinden Metin Doğan açıklamalarda bulundu.

DHA'da yer alan habere göre; Fenerbahçeli Yönetici Metin Doğan, "Galatasaray derbisinde hiç bir sorun yaşanmadı, yine kazasız belasız bir oyun bekliyoruz" diyerek yine üst düzey tedbirler alacaklarını belirtti. Türk futbolunun sorunsuz bir istikrara sahip olmaya çok ihtiyacı bulunduğunu belirten Doğan, "Galatasaray derbisinde hiç bir sorun yaşanmadı. Herkes bilinçli ve sağduyulu davrandı. Gerek stad dışında gerekse stad içinde taraftarlarımız üzerine düşeni yaptı. Takımı destekleyip derbide takımımız ile beraber zafere ulaştılar" dedi.
Beşiktaş derbisinde de aynı önlemleri alacaklarını belirten Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan "İnşallah yine kazasız, belasız bir maç olur.
Allah korusun en ufak bir şey hepimizi üzer. Tedbirlerimiz aldık. Beşiktaşlı taraftarlar il spor güvenlik toplantısında alınan kararlar gereği kendi statlarının önünde toplanacaklar. Otobüslerle ve polis kontrolünde stada gelecekler. Tıpkı Galatasaraylı taraftarların geldiği gibi stadımıza gelip içeri güvenli bir şekilde girecekler. O bölgede polis yine önlemleri sıkı tutacak. Aynı Galatasaray derbisinde olduğu gibi yine kazasız belasız bir oyun bekliyoruz ve tabi ki hayırlısı ile yine lehimize bir skor olur inşallah" şeklinde konuştu.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.