comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Jeremain Lens'i transfer edecek mi?

26 Kasım 2016, Cumartesi 11:54
Fenerbahçe, Jeremain Lens'i transfer edecek mi?

Fenerbahçe'de sergilediği performansla takıma büyük katkı veren Jeremain Lens için Mahmut Uslu'dan açıklama geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin transferin son gününde kiralık olarak kadrosuna kattığı Jeremain Lens, sergilediği başarılı performansla takıma büyük oranda katkı sağladı. Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Hollandalı oyuncunun transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe, Jeremain Lens'in bonservisini alacak mı?


DHA'da yer alan habere göre; Fenerbahçe Üniversitesi için Silivri Belediyesi tarafından tahsis edilen arazi ve tarihi binanın tanımı gerçekleştirildi. Tanıtım sonrası yöneticiler Mahmut Uslu ve Şekip Mosturoğlu gündemi değerlendirdi. Uslu, Advocaat hakkında, "Adam gibi adam olduğunu daha önce de söyledik. Herkes bunu gördü. Kimseye ayrıcalık yapmayan, bütün ekibe şekil vermeye çalışmadan herkesi kendi bölgesinde serbest bırakan bir arkadaş. Zenit'i çalıştırması Fenerbahçe için bir avantaj. Kendisi öyle ya da veya böyle tamamen batılı değil" dedi.

Uslu, F.Bahçe'de kiralık oynayan Jeremain Lens için de "Adamlar 18 milyon Euro vermiş, bırakırlar mı?" ifadesini kullandı.
 

Fenerbahçe transfer yapacak mı?


Mahmut Uslu, Van Persie için de, "Çalıştı, oynuyor. Bu konuda başka bir yorum yapmaya gerek yok" dedi. Uslu Zorya için de, "Ukrayna ekibinin nasıl bir takım olduğunu gördünüz. Taş gibi. En önemli oyuncuları da yoktu. İlk devre bizi çok zorladılar. Uzaktan gol atınca, rahat oldu ama kolay bir maç değildi. Bence Manchester United'dan da kendi sahasında birden fazla gol yemez." yorumunu yaptı. Fenerbahçe yöneticisi, transfer için de, "Hocadan bize bir talep gelmedi" diye konuştu. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.