comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Gökhan Gönül'e transferiyle ilgili 4 önemli soru

16 Haziran 2016, Perşembe 19:36
Fenerbahçe Haberleri: Gökhan Gönül'e transferiyle ilgili 4 önemli soru

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Gökhan Gönül'ün instagram hesabından yaptığı sert açıklamada Fenerbahçe medyasını hedef aldığı iddia edildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile anlaşamayan ve sarı lacivertli kulüple yollarını ayıran milli futbolcu Gökhan Gönül instagram hesabından yaptığı açıklamada "Kendisinin ve menajeriyle alakalı iftira, itibarsızlaştırma ve karalamaya yönelik haberler yapıldığını" söylerken, bu sert açıklamasında Fenerbahçe medyasını hedef aldığı iddia edildi. 


Fenerbahçe kulübünden Gökhan Gönül'ün açıklamasına cevap verecek


Öte yandan Fenerbahçe kulübünün Gökhan Gönül'ün instragram hesabından yaptığı sert açıklamaya cevap vereceği ve bu konuyla ilgili ön hazırlık yapıldığı belirtildi. Ancak sarı lacivertli yönetimin 17 Haziran Cuma günü oynanacak Türkiye - İspanya maçını beklediği de gelen haberler arasında. 


Gökhan Gönül instagram'ndan transferiyle ilgili ne söyledi?


Fenerbahçe ile yollarını ayıran Gökhan Gönül'ün instagram hesabından transferiyle alakalı medyaya söylediği sert sözler. 


Ve Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ün yalan haber ve transfer açıklamasına yanıt


Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden Gökhan Gönül'ün instagram'dan yaptığı açıklamalara ilişkin yanıt verdi. 

İşte o açıklama:
"Son günlerde spor kamuoyunu yoğun bir şekilde meşgul eden, tarafımızdan son sözün söylenmiş olmasına rağmen hali hazırda tartışmaya açık, gözlemlerimiz doğrultusunda  da ne yazık ki manipüle edildiğine şahit olduğumuz Gökhan Gönül konusunda tarafımızca açıklama yapma gerekliliği doğmuştur.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Gökhan Gönül ile ilgili nihai düşüncemiz, 10 Haziran 2016 Cuma yaptığımız resmi açıklama ile kamuoyuyla paylaşılmıştır.

Bu tarihten sonraki günlerde, Gökhan Gönül başta Futbol Takımımızın profesyonelleri olmak üzere yöneticilerimize ulaşarak, kulübümüzle anlaşma isteğini açık bir şekilde beyan etmiştir.


'Ahmet Bulut, Gökhan Gönül'ü yanlış yönlendirdi'

Kendisi ile yapılan görüşmelerde; Gökhan Gönül, kariyerine kulübümüzde devam etmek istediğini, menajeri Ahmet Bulut'un kendisini yanlış yönlendirdiğini, Bulut ile arasında herhangi bir menajerlik sözleşmesi bulunmadığını, Fenerbahçe'ye dönüşüne müsaade edildiği takdirde boş sözleşmeye bile imza atacağını Asbaşkanımız Sayın Ali Yıldırım'a ifade etmiştir.

Kulübümüz ise kendisinin Fenerbahçe camiasından ve yönetim kurulumuzdan özür dileyerek, Fenerbahçe ile daha önce kendisi ile konuştuğumuz şartlarda yeniden anlaşabileceğini oyuncuya iletmiş, hatta hali hazırdaki transfer çalışmalarını dondurarak yine Gökhan Gönül'ü beklemeye başlamıştır. Ancak Gökhan Gönül'den bu noktadan sonra bir gelişme sağlanamamış, talep ettiğimiz özür metni bir türlü oyuncu tarafından yayınlanmamış ve bahse konu sözleşmeyi imzalamak için, halletmesi gereken konular olduğu bahanesi ile 3-4 gün süre istemiştir.


Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'e 4 soru

Bugün Gökhan Gönül'ün şahsi sosyal medya hesaplarından yayınlanan mesajında, bir takım imalarla kulübümüze suçlamalar ithaf etmektedir. 10 Haziran 2016 günü yaptığımız açıklama çerçevesinde “Kol kırılır, yen içinde kalır” sözüne sadık kalarak tüm iyi niyet ve temennilerini belirten kulübümüzü, töhmet altında bırakmaya çalışan bahse konu futbolcu, aşağıdaki soruların yegane muhattabıdır:

1)      10 Haziran 2016 Cuma günü yaptığımız açıklamanın ardından, kulübümüzle tekrar irtibat kuran kişi Gökhan Gönül değil midir?

2)      Gökhan Gönül, telefon konuşmalarında ve mesajlarında, menajerin kendisini yanlış yönlendirdiğini, aslında aralarında bir menajerlik sözleşmesi bulunmadığını, Fenerbahçe kabul ederse boş sözleşmeye  imza atacağını beyan etmiş midir?

3)      Devam eden süreçte ne kendisine tarafımızdan hazırlanan özür metnini yayınlayan, ne de vaat ettiği gibi sözleşme imzalayan Gökhan Gönül'e bunun sebebi sorulduğunda cevap alamayan yönetimimiz ve Başkanımız, oyuncuya “Seni kim tehdit ediyor? Fenerbahçe ve camiası her türlü tehdidi bertaraf eder” denmiş midir?

4)      Gökhan Gönül, bu gelişmeleri bazı gazetecilerle an be an paylaşıp, kendisi adına pozitif bir algı oluşturma gayreti içine girmiş midir?

Fenerbahçe Spor Kulübü, tüm iyi niyeti ve Euro 2016'da mücadele eden milli takımımızın akıbetini gözeterek, konuyla ilgili yaşanan son derece çirkin olayları kamuoyuna açıklamamakta kararlıdır ancak açıkça görülmektedir ki Gökhan Gönül aynı kaygıları taşımamakta, kulübümüzü, hak etmediği halde kendisinin son derece haksız olduğu bir konuda iftiraya maruz bırakmaya çalışmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün çıkarları ve geleceği, yönetimimizin yegane önceliğidir ve transfer politikası da bu çerçevede şekillenmektedir. Gökhan Gönül konusunda kulübümüz üzerine düşeni maddi ve manevi olarak fazlasıyla yapmış, ancak Gökhan Gönül'den ne yazık ki benzer karşılık bulunamamıştır.

Konuyla ilgili, halihazırda çok önemli bir turnuvada mücadele eden milli takımımızın geleceği adına bir çok detay kamuoyuyla paylaşılmamıştır. Ancak turnuva sonrasında gerekli görüldüğü takdirde, tarafımızdan daha detaylı bir açıklama yapılacaktır. Futbolcuya son tavsiyemiz, bu konuyu burada tadında bırakıp kapatması ve Euro 2016'ya odaklanmasıdır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"


 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Fenerbahçe’de
Fenerbahçe’de kongre öncesi seçim toplantısı yapıldı
\"Aziz
Aziz Yıldırım: ’20 yılda Fenerbahçe’ye 150 milyon dolardan fazla para verdim’
", "fenerbahe-haberleri-gkhan-gnle-transferiyle-ilgili-4-nemli-soru-281209h/", "16 Haziran 2016, Perşembe 19:36", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [350555, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahce_medya_kanali_ne_zaman_aciklanacak_fenerbahce_medya_kanali_sifresiz_mi_olacak_fenerbahce_medya_kanali_nedir7z.jpg", "Fenerbahçe Medya kanalı ne zaman açılacak? Fenerbahçe Medya kanalı şifresiz mi olacak? (Fenerbahçe Medya kanalı nedir?)", "Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada "Fenerbahçe Medya kanalının" açılacağı duyuruldu. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe taraftarları Fenerbahçe TV dışında açılacak olan Fenerbahçe Medya kanalını merak etmeye başladı ve Fenerbahçe Medya kanalı nedir? Fenerbahçe Medya kanalı ne zaman açılacak? Fenerbahçe Medya kanalı şifresiz mi olacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. ", "
FutbolArena - Fenrebahçe Medya kanalı nedir? Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada önümüzdeki dönemde "Fenerbahçe Medya" kanalı açıklanacağı duyuruldu. Peki Fenerbahçe Medya kanalı ne zaman açılacak? Fenerbahçe Medya kanalı şifresiz mi olacak? Fenerbahçe taraftarlarının merak ettiği Fenerbahçe Medya kanalıyla ilgili resmi bir açıklama yapıldı. 


Fenerbahçe Medya kanalı haberleri


Fenerbahçe Medya kanalının açılacağını öğrenen Fenerbahçe taraftarları internet ortamında Fenerbahçe Medya kanalı nedir ve Fenerbahçe Medya kanalı ne zaman açılacak? sorusuyla birlikte Fenerbahçe Medya kanalı şifresiz mi olacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada önümüzdeki günlerde Fenerbahçe Medya kanalının açılacağı duyuruldu. Fenerbahçe SK Ar-Ge Lideri Cem Ülkeroğlu: ’Fenerbahçe Medya’ adı altında yeni bir spor kanalı kurulacak. Bütün kitlelere hitap edecek" şeklinde bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe taraftarları da Fenerbahçe Medya kanalı şifresiz mi ve Fenerbahçe Medya kanalı ne zaman açıklanacak? sorularına yanıt aramaya başladı. Şu an itibariyle Fenerbahçe Medya kanalına dair kulüpten henüz bir resmi açıklama gelmedi. Her kesime hitap edecek olan Fenerbahçe Medya kanalının önümüzdeki sezon açılma ihtimalinin yüksek olabileceği iddia edildi. 
\"\"


Fenerbahçe seçimi son dakika haberleri


Fenerbahçe’de yapılacak seçimli kongrede Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında yaşanacak seçim öncesinde kulüp kimlik kartı tartışmaları yaşanıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ün geçtiğimiz günlerde yaptığı ’Fenerbahçe Kulüp Kimliği’ açıklaması kafaları karıştırmıştı. Yaşanan bu açıklama büyük tartışmalara yol açarken Fenerbahçe’de Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede üyelerin resmi kimlik ve ya kulüp kimliğini yanında bulundurarak oy kullanabileceği öğrenildi.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahce-medya-kanali-ne-zaman-acilacak-fenerbahce-medya-kanali-sifresiz-mi-olacak-fenerbahce-medya-kanali-nedir-350555h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 21:14", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [350554, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_yapilacak_secimde_kulup_kimligi_olmadan_oy_kullanilamayacak_mi5d.jpg", "Fenerbahçe’de yapılacak seçimde kulüp kimliği olmadan oy kullanılamayacak mı?", "Fenerbahçe’de yapılacak seçimli kongrede Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında yaşanacak seçim öncesinde kulüp kimlik kartı tartışmaları yaşanıyor.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü, Haziran ayında yeni başkanını seçecek. 21 yıldır Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın karşısında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç çıkacak.

Fenerbahçe’de yapılacak seçimli kongrede Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında yaşanacak seçim öncesinde kulüp kimlik kartı tartışmaları yaşanıyor.
Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ün geçtiğimiz günlerde yaptığı ’Fenerbahçe Kulüp Kimliği’ açıklaması kafaları karıştırmıştı. Yaşanan bu açıklama büyük tartışmalara yol açarken Fenerbahçe’de Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede üyelerin resmi kimlik ve ya kulüp kimliğini yanında bulundurarak oy kullanabileceği öğrenildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/fenerbahcede-yapilacak-secimde-kulup-kimligi-olmadan-oy-kullanilamayacak-mi-350554h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 21:09", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [350551, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirim_kulubun_omurgasi_taraftardirvu.jpg", "Aziz Yıldırım: ’’Kulübün omurgası taraftardır’’", "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.", "
FutbolArenaFenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Omurga taraftar olmalı. Taraftar destek vermez bunların hiç biri yaşanmaz. Taraftar her şeye katılacak” diye konuştu.  

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkan Şekip Mosturoğlu Kalamış’ta bulunan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. ‘Dönüşüm’ adında kulübün başkan Aziz Yıldırım dönemindeki 20 yıllık gelişimi hakkında bilgi verildi. Kulübün 1998 yılından bugüne 20 yılda mali yapıların 10 kat büyüdüğü bilgisi verildi.


Aziz Yıldırım’dan seçim açıklamaları


Sunumda açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Arge lideri Cem Ülkeroğlu yeni dönemde spor kulübünden spor tarzı yaşamına dönüleceğini belirterek, “Her yıl daha fazla insanın takım ve hizmetlerle etkileşimde olduğu bir yaşam eğlence durumuna dönüşmek. Sporcu gönderip madalya almak. Cumhuriyetin 100. Yılında gelirleri %100 arttırmak” diye konuştu.
’’FENERBAHÇE EĞİTİM KURUMLARI İNSAN KAYNAĞI OLACAK’’

Fenerbahçe Eğitim Kurumlarıyla kulübe insan kaynağı oluşturacaklarını söyleyen Ülkeroğlu, “Fenerbahçe ekolü oluşturulup sportif olarak da Avrupa’nın ilk 10 kulübü arasına girilecek. Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi projesiyle yetenekli yerli çocuk ve gençlerin Fenerbahçe’ye kazandırılması sağlanacak. Gebze’de kurulacak akademi merkezinde bu sistem hayata geçirilecek. Bu sistem sadece beceriler üzerine değil aynı zamanda pedagojik beslenme ve yabancı dil eğitimleriyle de yer alacak. Bu projeler Avrupa’da başarılı işlere imza atmış kişiler tarafından gerçekleştirilecek” ifadelerini kullandı. 

“Basketbolda teknik ve sporcu kadroları korunacak” 
Basketbolda teknik ve sporcu kadrosu korunması öncelikli olacağını anlatan Ülkeroğlu, “Futbol Aş ile benzeri şirket çalışmaları yürütülecek. Voleybolda dış transferler azaltılacak ve Fenerbahçe bünyesinden sporcular çıkartılacak” şeklinde konuştu. 

’’YENİ BİR SPOR KANALI AÇILACAK’’

Yeni bir spor kanalı açacaklarını belirten Cem Ülkeroğlu sözlerine şöyle devam etti; 

“Fenerbahçe Medya adı altında yeni bir spor kanalı ve yeni bir marka yapılacak. Bu bütün kitlelere hitap edecek. Fenerbahçe TV devam edecek ancak yeni bir spor kanalı kurulacak.” 

Şekip Mosturoğlu: “Bu vizyon önümüzdeki yılların Fenerbahçe’sini gösteriyor” 

Bu anlatılan projeler bu yıl içerisinde yapılacak projeler olduğunu anlatan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, “Önümüzdeki yılların vizyonu oluşturulacak. Bu seçim vaadi değildir. Kulüp bu projeleri devreye alıp geliştirecek. Değişmesi gereken şeyler olursa değiştirilecek. Aslında bugün açıkladığımız vizyon önümüzdeki yılların Fenerbahçe’sini gösteriyor” dedi. 

’’ALT YAPIYA GELECEK İSİMLER BELLİ’’

Altyapının başına geçiçek ismin belli olduğunu söyleyen Mosturoğlu, “Anlaşma imzaladık. 18 ağustosta Türkiye’ye gelecek. Şuanda Dünya Kupası ile alakalı işleri için Rusya’da ve Avrupa ülkelerinin birisinin başında bulunuyor” diye konuştu.

“Yayın geliri artması için operasyonlar yapılmalı” 
İngiltere’de yayın gelirleriyle kulüplerin gelirlerinin büyüdüğünü anlatan Mosturoğlu, “16-17. sıradaki takım büyük gelirler kazanıyor. Burada daha büyük operasyonlar yapmak lazım. Akademi, kanal ve giyim ile oluşturulacak yeni markalarla gelir kalemi oluşacak. Pastayı böyle büyütebiliriz ve bunlara başlamak gerekiyor. Başlamazsak onlarla yarışamayız. Kendi futbolcumuzu üretmemiz lazım. İthalat azalmalı ihracat artmalı. Bu vizyonu benimsemezsek bu gelirlerin artma şansı yok” ifadelerini kullandı. 

’’2018’DEN İTİBAREN YOL HARİTAMIZ VAR’’

Başlangıçta 3 yıllık bir hedef olduğunu belirten Mosturoğlu, “2018’den itibaren bir yol haritası var ve bunun üzerinde yürüyecek. Üniversitede 4 yıl sonra mezun vereceği için o zaman için beklentimiz olacak. 2. yılın sonunda akademiden A takıma oyuncu kazandırmak istiyoruz. İlk yıl 100, ikinci yıl 200 ve 3. yıldan itibaren 300 milyon üstü gelir elde etmeyi istiyoruz. Futbolun marka hakları aş ye ait. Oradan satın alınarak yapılacak. Lisans veya kar geliri şeklinde olacak” dedi. 

’’PİLOT TAKIM İLE ANLAŞTIK’’

5 takım projeleri olduğunu söyleyen Mosturoğlu, “U19-U20’den çekilmeyip kaynak oluşturacağız. Bu sezon en az 1 takımla alt liglerde olacağız. Bir pilot takımla anlaştık” şeklinde konuştu. 

’’SPORTİF BAŞARI ÖNEMLİ’’

Sportif başarının önemli olduğunu söyleyen Mosturoğlu, “Sportif başarıyı stada gelen, ürün alan taraftarlarla sınırlı görmemek lazım. Dolayısıyla sportif başarı tamamen bir hedef. Avrupa’da her yıl ilk 8’de olmalıyız. Ciro büyüklüğünü elde etmenin en büyük şeylerinden biri sportif başarı olması” dedi. 

’’PROJELERDE HAYAL ORTAYA KOYDUK’’

Bu projelerde hayallerini ortaya koyduklarını belirten Mosturoğlu, “ Buna ulaşmak için çalışmamız gerekiyor. Olası bir yönetim değişikliği olursa yürütürse kulüp kazanır. Eğer uygulamalazlarsa kendi bilecekleri iş. Bu proje yarın olacak bir şey değil bir yol haritası. Kulüp bununla zaman kaybeder. Bir an önce devreye alınırsa diğer kulüplerin ekonomik anlamda önüne geçer. Türkiye’de kulüplerin elde edeceği gelirler tavan noktasına geldi. Kanuni engeller mevcut. Gelirleri arttırmak için farklı projeleriniz olması gerekiyor” diye konuştu. 

’’KULÜBÜN OMURGASI TARAFTARDIR’’

Fenerbahçe’ye kaynak oluşturmak istediklerini belirten Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “O günkü değerler 1 milyar dolar para toplamayı düşündük. 1 milyon üye projesinde 100 binlere ulaştığımız andan itibaren Bayern, Dortmund gibi takımlarda stadlar dolu ve bir aidiyet ruhu içerisinde sahiplenmişler. 100 bin üye olunca tüzükte kulüp üyeleri statta kombine alacak. Oyuncu alınca kombine alıyorlar yoksa almıyorlar. Yoksa bir yıl bakıyorsunuz yükseklerde bir yıl alçaklarda. 1 milyon üye projesi lokomotiftir. Bunu devam ettirecek taraftarların görevidir. Bayrak sallamak falan katkı sağlamaz. 25 milyon taraftar var diyorsak 100 bin 2000 bin kişi üye olup katkı yapmalı ve ekonomik değişimlerden dolayı yakalandığımız kötü operasyonları atlatmak lazım” dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım sözlerine şöyle devam etti; 

“Fenerbahçe evleriyle bu bölgedeki insanların üye olmalarıyla yapılıyor. Kulüp para verip borçlanıp yapmıyor. İlk etabı hızlandırmak için Antalya’da ve Edirne’de bunu başlattık. Bu projenin kapsamı 1 milyon dolar. Oradaki Fenerbahçeliler üye olarak paranın harcanmasını oraya harcanmasını sağlayarak tavana doğru yükseltip sivil toplum örgütü olan Fenerbahçe’nin güçlü hale gelmesini sağlamaktır. Forma reklamı 4 tür 5 olmuştur. Localar 4 liradır 5.5 yaparsınız bunlarla olmaz. Sağlanacak şey halkın takımı olan Fenerbahçe’ye sahip çıkmasıdır. Bu bizler için değil. Bu yol haritası çizilmesi lazım buna göre hareket etmeliyiz. Ben Fenerbahçeliyim yönetim kötü, antrenör kötü bu olmaz. Basketbol’un 30 milyon bütçesi var sponsor 10 milyon saha gelirleri 3 milyon Euro. Saha gelirleri fazla olması lazım ki kulüp bir şey yapsın. Omurga taraftar olmalı. Taraftar destek vermez bunların hiç biri yaşanmaz. Taraftar her şeye katılacak. Forma alıyorlar teşekkür ederiz ama diğer konuları da aşmak lazım. Biz bugün varız yarın yokuz” ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/aziz-yildirim-kulubun-omurgasi-taraftardir-350551h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 20:45", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [350503, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/josef_de_souza_fenerbahcede_kalacak_miea.jpg", "Josef de Souza Fenerbahçe’de kalacak mı?", "Fenerbahçe Transfer Haberleri, sarı lacivertli takımı bel kemiği Josef de Souza’nın yeni sözleşme istemiyle öne çıktı.", "
Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında Josef de Souza’nın sözleşme isteği gündeme geldi. Tecrübeli orta saha Fenerbahçe’de kalacak mı? Fenerbahçe Transfer haberlerini FutbolArena’dan takip edin!


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün: Josef de Souza yeni sözleşme istiyor (25 Mayıs 2018 Cuma)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün Josef de Souza’nın yeni sözleşme isteğiyle gündeme geldi. Sabah’ın haberine göre sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Josef de Souza, sarı-lacivertli kulüpte devam etmek istediğini yönetime bildirdi. Yönetim, 3 Haziran tarihinde yapılacak olağan genel kurul nedeniyle Brezilyalı oyuncunın ’3 yıllık imzaya hazırım’ isteğine olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt vermedi. Seçimi Aziz Yıldırım kazanırsa, Souza ile erken sözleşme imzalanacak. Sözleşmesinin bitimine bir yıl kalan Josef de Souza ile sözleşme yenilenmezse Brezilyalı oyuncu gelecek sezon sonunda serbest kalabilir. 

\"Fenerbahçe’de
 

Josef de Souza’nın Fenerbahçe performansı


Josef de Souza bu sezon Fenerbahçe formasıyla Süper Lig’de 33 maça çıkarken, 3 gol attı ve 2 asist yaptı. Brezilyalı futbolcu toplamda ise 41 maçta 4 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/josef-de-souza-fenerbahcede-kalacak-mi-350503h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 10:08", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [350540, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_ali_kocun_hoca_adayindan_rekorju.jpg", "Fenerbahçe’de Ali Koç’un hoca adayından rekor", "Fenerbahçe’de Başkan Adayı Ali Koç’un görüştüğü teknik adam olan Marco Rose, Avusturya Ligi’nde rekor kırdı.", "fenerbahce/fenerbahcede-ali-kocun-hoca-adayindan-rekor-350540h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 17:56", "Fenerbahçe"];slide[1] = [350535, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirim_ve_ali_kocun_secim_calismalari_hizlandi8B.jpg", "Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un seçim çalışmaları hızlandı", "Aziz Yıldırım ve Ali Koç, Fenerbahçe’de seçim öncesinde çalışmalarını tüm hızıyla devame ediyor.", "fenerbahce/aziz-yildirim-ve-ali-kocun-secim-calismalari-hizlandi-350535h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 16:32", "Fenerbahçe"];slide[2] = [350503, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/josef_de_souza_fenerbahcede_kalacak_miea.jpg", "Josef de Souza Fenerbahçe’de kalacak mı?", "Fenerbahçe Transfer Haberleri, sarı lacivertli takımı bel kemiği Josef de Souza’nın yeni sözleşme istemiyle öne çıktı.", "fenerbahce/josef-de-souza-fenerbahcede-kalacak-mi-350503h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 10:08", "Fenerbahçe"];slide[3] = [350492, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/valbuenadan_fenerbahceden_ayrilacak_misin_sorusuna_cevapVe.jpg", "Valbuena’dan Fenerbahçe’den ayrılacak mısın? sorusuna cevap", "Fenerbahçeli futbolcu Valbuena, Fransız basınına geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. ", "fenerbahce/valbuenadan-fenerbahceden-ayrilacak-misin-sorusuna-cevap-350492h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 00:15", "Fenerbahçe"];slide[4] = [350489, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/josef_de_souzaya_wolverhamptondan_11_milyon_euromx.jpg", "Josef de Souza’ya Wolverhampton’dan 11 milyon euro", "Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için İngiltere Premier Lig’e bu sezon yükselen Wolverhampton devrede. İngiliz kulübünün 11 milyon euro teklifte bulunacağı öne sürüldü. ", "fenerbahce/josef-de-souzaya-wolverhamptondan-11-milyon-euro-350489h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 23:41", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });