SON DAKİKA

Fenerbahçe'den Budapeşte'ye teşekkür

 
19 Ekim Çar 18:49
Fenerbahçe'den Budapeşte'ye teşekkür

Fenerbahçe kafilesi Manchester şehrine doğru hareket ederken uçağın kokpitinin camı çatlaması üzerine Budapeşte'ye inmek zorunda kalmıştı.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe, Manchester United ile karşılaşmak üzere İngiltere’ye uçarken talihsiz bir gelişme yaşadı.

Sabah saatlerinde gerçekleşen yolculukta uçağın kokpit camına çatlaklık olmuş ve kafile Macaristan’ın Budapeşte kendine zorunlu iniş yapmıştı.

Fenerbahçe yönetimi bununla ilgili olarak bir teşekkür metni yayınladı.

FENERBAHÇE’NİN AÇIKLAMALARI

Bugün 11:00’de gerçekleşen Manchester yolculuğumuz esnasında, kafilemizi taşıyan uçağın kokpit camı çatlamış ve Budapeşte Havalimanı’na güvenli olarak acil iniş gerçekleştirilmiştir.

Kafilemizde endişe verici bir durum bulunmamış, resmi havayolu sponsorumuz Borajet tarafından yönlendirilen yeni bir uçak ile Manchester yolculuğumuz devam etmiştir.

Yaşanan gelişmeler üzerine kafilemizle ve camiamızla geçmiş olsun dileklerini paylaşan başta Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı olmak üzere kulüplerimize hassasiyetleri için teşekkürlerimizi iletir, Budapeşte’de bizlere her konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti Budapeşte Büyükelçimiz Sayın Şakir Fakılı’ya şükranlarımızı sunarız.

Hiçbir yazı,materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz.
Futbolarena © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz AA resmi abonesidir.
Futbolarena Facebook
@futbolarena
Futbolarena Twitter
@futbolarena