comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06
Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

Beşiktaş ve Fenerbahçe'de forma giyen eski yıldız Tümer Metin, Instagram üzerinden takipcilerinin yorumlarına oldukça ilginç cevaplar verdi.

FutbolArena - Instagram üzerinden yaptığı paylaşımların altına gelen soru ve yorumlara yine Instagram hesabından yanıt veren eski futbolcu Tümer Metin, “egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil. Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile” diye yazdı.

Tümer Metin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası kendisine gelen yorumlara ve sorulara yanıt verdi. Gelen bu soru ve yanıtlara tepki gösteren Tümet Metin ayrıca “umurumda değilsiniz” dedi.
 

Tümer Metin'in Instagram'dan yaptığı Beşiktaş & Fenerbahçe paylaşımı


"DOLARLARIM SÜLANENİZE BİLE YETER"
Aldığın dolarlar bitti mi?

“Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehrinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp, kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız var ya inanın hiç umurumda değil. İzah edeyim:

Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile.”

"BEŞİKTAŞLIYIM GURUR DUYUYORUM"

Hangi takımı tutuyorsun?

Hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil. Ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakkatli yola adamış biriyim . Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum. Bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.

"FENER'DE OYNARKEN DE BEŞİKTAŞLI OLDUĞUMU SAKLAMADIM" 

Fenerbahçe transferinden pişmanlığın var mı?

Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum. (Üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu)

Pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum.

"TÜMET METİN ASKERE NEDEN GİTMEDİ?" 

Askere gitmemek için Yunanistan'a mı kaçtın?

Yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecektim ya yurt dışında futbol hayatımı devam ettirecektim ya da hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro 2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim. "İyi ki" gidip o şerefe nail olmuşum. Devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gitmeseydin.. Aldığın dolarlar bitti mi? Hangi takımı tutuyorsun? Fenerbahçe transferinden pişmanlığın varmı? Askere gitmemek için Yunanistan'a kaçtın.. Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehirinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil..İzah edeyim,hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil,ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakatli yola adamış biriyim ..Bizim iş de(farkındaysan iş dedim, sizlere lafım muhasebeci emlakçı garson vs arkadaşlarım) klasik bir tabir vardır "futbol nankördür" tövbe ben diyemem keza,hayatımda ki herşeyi meşin yuvarlak sayesinde kazandım ama gel gör ki "insanlar nankör" uzun lafın kısası Eminem'in 8Mile filmi final sahnesindeki gibi sizden önce ben söyleyim rahat edin; Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum(üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu) Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.. pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum 🙏🏻Askerlik mevzusu; yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecek yada yurtdışında futbol hayatımı devam ettirip hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim."iyiki" gidip o şerefe nail olmuşum(madalyaya her baktığımda dilime bir Edip Akbayram şarkısı dolanır;boşuna çekilmedi bunca acılar)devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.Ve asıl konu; kabul ediyorum beste müthiş yaratıcı ve Çarşı'ya yakışır cinstendi zaman zaman kendi kendime bile mırıldanırken keyif alırım😂Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile👌Saygılarımla TM

Tümer Metin (@tumermetin_11)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena akşam haberleri (21 Nisan 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Volkan
Volkan Demirel Beşiktaş maçı için ne dedi? 
\"Ali
Ali Koç: \"Beşiktaş derbisinde çıkan olaylar normal değil\"
", "fenerbahce/tumer-metin-patladi-kazandigim-paralar-sulalenize-yeter-328278h/", "20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [347624, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/fenerbahce_besiktas_derbisi_yeniden_oynanacak_miLk.jpg", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi yeniden oynanacak mı?", "Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarıda kalan derbinin yeniden oynanması ihtimali eski hakem Deniz Çoban tarafından da dillendirildi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki derbinin sonucu ne olacak? Fenerbahçe’nin hükmen mağlup sayılabileceği ve maçın kaldığı yerden tekrar oynatılacağı yönündeki görüşler ön plana çıkıyor. Son olarak Fanatik yazarı eski hakem Deniz Çoban da derbinin kaldığı yerden tekrar oynatılabileceğini yazdı.

DENİZ ÇOBAN: "YARIM KALDIĞI YERDEN TEKRAR OYNANABİLİR"
Deniz Çoban yazısında "Olaylı derbiden sonra görüşümü ifade etmiştim. "Mağdur olan taraf Beşiktaş’tır, ev sahibi yaşananlardan sorumludur!" demiştim. Görüşüm değişmedi. Halen doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum. Tabii ki önemli olan benim fikrim değil... Kararı verecek olan TFF Yönetimi. Yakın tarihte, benzer bir olayda, TFF yönetiminin verdiği bir kararı hatırlıyorum. Geçtiğimiz yıl, Nisan ayında oynanan Mardin 47 Spor-Arsinspor 3. Lig’e terfi maçında; Mardin seyircisi sahaya inerek, Arsinspor kalecisini müsabakaya devam edemeyecek şekilde dövmüşlerdi. Görüntüleriyle birlikte medyaya yansıyan olayı herkes görmüştü. Oyuncular ve seyircilerin karıştığı olaylar uzun süre önlenememişti. Travma nedeniyle Arsinspor kalecisi Ercan Ezgi hastaneye kaldırılmıştı. Hakem Burak Taşkınsoy da yaşananlar sonrası maçı tatil etmişti.

20. MADDE GEREĞİ

TFF Yönetim Kurulu ise "Maçın yarım kaldığı şartlarda kaldığı yerden tekrar oynanmasına" kararı verdi. Kararına da Futbol Müsabaka Talimatının 20. maddesini dayanak gösterdi.

Kadıköy’de yaşananlardan daha vahim olayların yaşandığı bir maçta böyle bir karara imza atan yönetim kurulunun; henüz üzerinden bir yıl geçmeden, benzer olayların yaşandığı bir başka maçta farklı bir karar vereceğini düşünmüyorum. O yüzden diyorum ki: Bu maç kaldığı yerden tekrar oynanabilir... Böyle bir karar çıkarsa şaşırmayalım"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahce-besiktas-derbisi-yeniden-oynanacak-mi-347624h/", "22 Nisan 2018, Pazar 11:04", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [347621, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/fenerbahce_besiktas_macinda_olay_cikaran_15_zanli_kayipcq.jpg", "Fenerbahçe - Beşiktaş maçında olay çıkaran 15 zanlı kayıp!", "Fenerbahçe - Beşiktaş maçında olay çıkardıkları tespit edilen 15 zanlı hala aranıyor. Zanlıların maçtan sonra evlerine gitmedikleri tespit edildi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında yaşanan olaylar gizemini koruyor. Olayların ardında kumpas olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da dillendirilmişti. 

15 ZANLI ARANIYOR
Stattaki kameralarca tespit edilen 15 zanlının kimlik bilgilerini tespit etti. Bu kişilerin evlerine giden polis yakınlarından ’maçtan sonra hiç gelmedi’ yanıtı alınca soruşturmayı derinleştirdi. Akşam’ın haberine göre Savcılık ve Emniyet olayın örgütlü bir biçimde organize edilip edilmediğini, gözaltındaki ve firarda olan şüphelilerin bağlantıları ile ortaya çıkaracak..

ŞENOL GÜNEŞ: "DAVACIYIM"

Polise olayla ilgili evinde ifade veren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in şu ifadeleri kayıtlandı: "Tolga ile rakip taraftar arasında sözlü tartışma olduğunu görünce müdahale etmek istedim. Sakinleştirmek için oraya gittim. Arkam dönükken kim tarafından atıldığını göremediğim bir cisim başıma isabet etti. Tünele girişte de atılan yabancı maddeler ve başımdan aldığım darbe nedeniyle sendeleyip düştüm. Bu kişiler bir kulübün taraftarı olamaz. Gerçek taraftar olsalar şikayetçi olmazdım ama olay çıkartmaya gelmişler.".

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahce-besiktas-macinda-olay-cikaran-15-zanli-kayip-347621h/", "22 Nisan 2018, Pazar 10:47", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [347601, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/volkan_demirel_bunu_yapanlar_fenerbahceli_degilsU.jpg", "Volkan Demirel: \"Bunu yapanlar Fenerbahçeli değil\"", "Volkan Demirel, FBTV’ye yaptığı açıklamada Beşiktaş derbisinde olay çıkaran taraftarların Fenerbahçeli olmadığını iddia etti.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Futbol Takımı’nın kaptanı Volkan Demirel, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Beşiktaş ile oynadıkları ve tatil edilen rövanş maçında yaşananların kendilerini üzdüğünü söyledi. Sarı-lacivertli futbolcu, FBTV’ye yaptığı açıklamada, "İki tarafın da istemediği bir olay gerçekleşti. Maçın sahada bitmesi taraftarıydık. Saha içindeki olaylar nedeniyle hakem Mete Kalkavan maçı tatil etti." dedi.
 

Volkan Demirel’in Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi açıklamaları


Kendisinin 15-16 yıldır sarı-lacivertli formayı giydiğini ve Kadıköy’de çok sayıda maça çıktığını hatırlatan Volkan, "Hiçbir zaman bu şekilde bir olayın yaşandığını görmedim. Sinirlerin gerildiği zamanlarda ufak tefek şeyler olmuştur ama bu kadar üstüne gidilen bir durum olmamıştır. Bunu yapanların Fenerbahçeli olduğunu düşünmüyorum. Fenerbahçe taraftarı bunu yapmaz. Benim uyarılarıma rağmen hala bu devam ediyorsa, bunun altını iyice kazıyıp bakmak lazım." ifadelerini kullandı.

"BUNU HİÇBİR FENERBAHÇE TARAFTARI YAPMAZ"
Tecrübeli kaleci, gerçek Fenerbahçe taraftarının her zaman takımına sahip çıktığına vurgu yaparak, "Taraftarımız, rakip takımı etkilemek için tezahürat yapar ama hiçbir şekilde karşı tarafa zarar verecek durumda bulunmaz. Fenerbahçe camiasının zarar görmemesini ister. Bunu hiçbir Fenerbahçe taraftarı yapmaz. Tüm ayrıntılarıyla bakılıp, kararın ona göre verilmesini bekliyoruz. Her zaman söylüyorum, yine söyleyeceğim. Ben bundan daha fazlasını da yaşadım ama her zaman futbolun sahada bitmesini istediğim için oyunda kaldım. Görevimi yaptım." değerlendirmesinde bulundu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/volkan-demirel-bunu-yapanlar-fenerbahceli-degil-347601h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 23:25", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [347532, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/alper_potuktan_tuvana_turkay_haberleri_icin_aciklamabp.jpg", "Alper Potuk’tan Tuvana Türkay haberleri için açıklama", "Fenerbahçeli Alper Potuk Tuvana Türkay ile ayrılığının ardından magazin basınında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Alper Potuk Tuvana Türkay neden ayrıldı? Alper Potuk Tuvana Türkay ayrılığı için ne dedi? ", "
Alper Potuk’tan Tuvana Türkay açıklaması! Alper Potuk sevgilisi Tuvana Türkay’dan ayrıldı. Alper Potuk Tuvana Türkay ayrılığının ardından ihanet iddiaları ortaya atıldı. Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, ihanet iddialarının asılsız olduğunu söyleyerek sert bir açıklama yaptı. Alper Potuk Tuvana Türkay’ı aldattı haberlerine yanıt verirken, söz konusu haberde adı geçen Aleyna Eroğlu’nu tanımadığını söyledi. 
 

Magazin Haberi: Alper Potuk Tuvana Türkay’dan ayrıldı mı? Alper Potuk Aleyna Eroğlu açıklaması (21 Nisan 2018)


Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk bir süre önce Tuvana Türkay ile olan ilişkisini sonlandırdı. Tuvana Türkay’ın Alper Potuk’tan ayrılık sebebinin ihanet olduğu iddia edilmişti. Alper Potuk konuylu ilgili yapılan haberleri yalanladı. Milli futbolcu yaptığı açıklamada söz konusu haberde adı geçen Aleyna Eroğlu’nu tanımadığını ve aldatma haberlerinin gerçek dışı olduğunu söyledi.

İŞTE O AÇIKLAMA
\"\"

Tuvana Türkay kimdir? 


Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu. Tuvana Türkay, Bulgaristan gözmeni Rizeli bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. Tuvana Türkay oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri aldı. Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 yılında Güvercin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay Instagram paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/alper-potuktan-tuvana-turkay-haberleri-icin-aciklama-347532h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 13:46", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [347597, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/mehmet_topal_hukmen_kaybedecegimiz_cok_kotu_seyler_olmadirX.jpg", "Mehmet Topal: ’Hükmen kaybedeceğimiz çok kötü şeyler olmadı’", "Ziraat Türkiye Kupası’nda tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından sarı lacivertli takımın kaptanı Mehmet Topal, FB TV’ye açıklamalarda bulundu. ", "fenerbahce/mehmet-topal-hukmen-kaybedecegimiz-cok-kotu-seyler-olmadi-347597h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 22:45", "Fenerbahçe"];slide[1] = [347553, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/tayfun_korkut_fenerbahce_besiktas_derbisindeki_olaylara_sasirmadimK1.jpg", "Tayfun Korkut: \"Türkiye’de derbilerde kask ile sahaya çıkmalısınız\"", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaşanan olayları bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta futbol oynayan, şu anda Stuttgart’ın teknik direktörlüğünü yapan Tayfun Korkut değerlendirdi. ", "fenerbahce/tayfun-korkut-turkiyede-derbilerde-kask-ile-sahaya-cikmalisiniz-347553h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 17:29", "Fenerbahçe"];slide[2] = [347532, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/alper_potuktan_tuvana_turkay_haberleri_icin_aciklamabp.jpg", "Alper Potuk’tan Tuvana Türkay haberleri için açıklama", "Fenerbahçeli Alper Potuk Tuvana Türkay ile ayrılığının ardından magazin basınında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Alper Potuk Tuvana Türkay neden ayrıldı? Alper Potuk Tuvana Türkay ayrılığı için ne dedi? ", "fenerbahce/alper-potuktan-tuvana-turkay-haberleri-icin-aciklama-347532h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 13:46", "Fenerbahçe"];slide[3] = [347530, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/senol_gunese_cakmak_atan_zanli_konustu_gaza_geldim5V.jpg", "Şenol Güneş’e çakmak atan zanlı konuştu: \"Gaza geldim\"", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi sonrası Şenol Güneş’e yabancı madde fırlatan zanlının ifadesi ortaya çıktı.", "fenerbahce/senol-gunese-cakmak-atan-zanli-konustu-gaza-geldim-347530h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 13:00", "Fenerbahçe"];slide[4] = [347525, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/derbinin_gozlemci_raporu_ortaya_cikti0h.jpg", "Derbinin gözlemci raporu ortaya çıktı", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylar gözlemci raporlarında yer aldı. Derbiyi takip eden 3 gözlemcinin raporunda ne yazıldı? ", "fenerbahce/derbinin-gozlemci-raporu-ortaya-cikti-347525h/", "21 Nisan 2018, Cumartesi 11:55", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });