comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Topuk Yaylası artık Fenerbahçe'nin

21 Nisan 2017, Cuma 19:13
Topuk Yaylası artık Fenerbahçe'nin

Fenerbahçe kulübü Topuk Yaylası'nın tapusunu satın aldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Topuk Yaylası'nın tapusunu aldığı bildirdi. 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU!
FutbolArena 6 Nisan'da Fenerbahçe'nin saha dışındaki yatırımlarına devam ettiği ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Düzce'dekİ Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunu almak için harekete geçtiğini okuyucularına duyurmuştu. (DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN)FENERBAHÇE'DEN RESMİ AÇIKLAMA!

2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına kulübümüze devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusu kulübümüzce  bedeli karşılığında satın alınmıştır.
 
Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunun Fenerbahçe Spor Kulübüne kazandırılmasına verdikleri değerli desteklerinden dolayı  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal'a, ve emeği geçen tüm devlet görevlilerine, teşekkürlerimizi sunarız.
 
Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin  camiamıza, Genel Kurul ve Yüksek Divan Kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

FutbolArena akşam haberleri (21 Nisan 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.