comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen'in Fenerbahçe isyanı: "Bu kadar ucuz değil"

17 Mart 2017, Cuma 22:04
Rıdvan Dilmen'in Fenerbahçe isyanı:

Fenerbahçe'nin, Atiker Konyaspor'a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı maç sonunda Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 25. haftasında Fenerbahçe sahasında Atiker Konyaspor'a 3-2 mağlup olarak zirve yarışında büyük bir yara aldı. 


Fenerbahçe 2-3 Konyaspor Rıdvan Dilmen'in yorumları


Karşılaşma sonunda Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'nin durumunu özetledi. NTV Spor'da konuşan Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şu şekilde:

"FERNANDAO SEZONU KAPATTI"
"Fenerbahçe adına en önemli durum Fernandao'nun sezonu kapatması. Pozisyonun tekrarını 1 kez izlemiştim. İnşallah tek taraflı kırıktır ama sezonu kapadı. Allah sağlık versin. Kolay değil. Futbolcuları konuşurken temkinli gitmekte fayda var. Çok zor bir iş yapıyorlar. Topu topu 15 sene iş yapıyorlar. Vefat edenler oluyor, futbolu bırakmak zorunda kalanlar oluyor. Sürekli paralarını konuşuyoruz ama bütün vücudunla yapılan tek spor. Kolay iş değil. Allah şifa versin bütün sporculara."

"KONYASPOR ÇOK GÜZEL BAŞLADI MAÇA"

"Maça gelince önce Konya takımının konsantrasyonunu kutlarız. Fenerbahçe'ye göre daha iyilerdi. Özellikle maça başlayış şekilleri hoşuma gitti. Önde baskıyla başladılar. 3 golü de güzeldi."

"FENERBAHÇE İÇİN ARTIK IZDIRAP GÜNLERİ BAŞLIYOR"
"Fenerbahçe 4 Haziran nasıl gelecek diye bekliyorlar. Bitmez o sezon. Izdırap veriyordur. Liglerin uzamasına en çok Fenerbahçeli oyuncular üzülmüştür. Fenerbahçe maça taktik anlamda şöyle başladı, şöyle yaptı demek olmaz. Bunu yaparsak insanlarla alay etmek olur. Kötü futbol için kötü oyunu anlatmak lazım. Hiçbir şey oynamadı Fenerbahçe." 

"FENERBAHÇE FORMASI BU KADAR UCUZ DEĞİL"

"Durum o kadar vahim ki, Fenerbahçe'nin kadro kalitesi tartışılır. Ancak Fenerbahçe'nin kendi sahasında kaybettiği puanlar ortada. En vahimi ne biliyor musun? Oyuncu grubu bu teknik direktörle çalışmayacağını biliyor. Şurada sezonun bitimine 9-10 hafta kaldı. Ancak bu forma bu kadar ucuz değil. Kaybedersiniz, kötü oynayabilirsiniz ama Fenerbahçe forması da bunu hak etmiyor."

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.