comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Önder Özen'in Fenerbahçe - Galatasaray derbi anısı: "Ben kulüpte çalışırken diyorlardı ki.."

13 Mart 2018, Salı 00:04

Fenerbahçe - Galatasaray derbisini beIN Sports'ta Önder Özen yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig 26. haftasında şampiyonluk yarışında son derece kritik bir derbi oynayacaklar. Dev derbi öncesinde Önder Özen beIN Sports'ta değerlendirmelerde bulundu. 


Fenerbahçe - Galatasaray derbisi kaç kaç biter?


beIN Sports yorumcusu Önder Özen, Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbiyi yorumladı. Fenerbahçe'nin uzun yıllardır Galatasaray'a yenilmemesinin psikoljoik avantajı olduğuna değinen Önder Özen şu ifadeleri kullandı:

"BEN FENERBAHÇE'DE ÇALIŞIRKEN..."
Derbide Fenerbahçe sahasında 1999'dan beri kaybetmiyor. Bu psikolojik olarak avantaj getiriyor Fenerbahçe'ye. Ben getirmez zannediyordum ama getiriyormuşuz. Ben Fenerbahçe'de görev yaptığım ilk yıl, Galatasaray maçı öncesi takım iyi gitmiyordu. Bana çalışanlar söylüyordu, rahat olsan ya, Galatasaray ile oynuyoruz diyorlardı. 

"FENERBAHÇE TARAFTARI DERBİYİ İYİ OYNUYOR"

Kadıköy'de seyirci de iyi biliyor ve kazanacağından emin geliyor oraya. Fenerbahçe taraftarı da derbiyi iyi oynuyor. Seyircinin sahaya gönderdiği enerji rakip için çok caydırıcı, hakem için kolay değil. Fenerbahçe taraftarı işler nasıl olursa olsun, Galatasaray derbilerinde işleri tersine döndürmez. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.