comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mahmut Uslu'dan flaş Aykut Kocaman cevabı!

21 Mart 2017, Salı 11:02
Mahmut Uslu'dan flaş Aykut Kocaman cevabı!

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, Aykut Kocaman sorusuna flaş bir cevap verdi.

FutbolArena - Yeni sezonda Fenerbahçe'nin 1 numaralı Teknik Direktör adayı olan Aykut Kocaman  Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2. Uluslararası Futbol Zirvesi'nde Fenerbahçe'li yöneticilerin kıskacı altındaydı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Aziz Yıldırım başta olmak üzere yönetim olarak tam kadro organizasyona katılan Fenerbahçe kafilesi, ortamın da en çok gündem olan isimleriydi. Yıldırım'ın Aykut Kocaman ve Emre Belözoğlu ile sohbeti ayrıca Dursun Özbek'le sergilediği samimi görüntüler basında büyük ses getirirken bir önemli açıklama da Mahmut Uslu'dan geldi.
Mahmut Uslu'ya Fenerbahçeli bir taraftar, "Yeni teknik direktörümüz Aykut Kocaman mı?" diye sordu. Tecrübeli yönetici buna direkt cevap verme yerine, "Zaten belli değil mi" demekle yetindi.


Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman bir araya geldi!


Spor Toto Süper Lig'de lider Beşiktaş'ın gerisinde kalan ve şampiyonluk yarışından kopan Fenerbahçe'de yeni sezonda takımın başına Aykut Kocaman'ın gelmesi gündemde. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Futbolun Zirvesi panelinde Aykut Kocaman ile bir araya geldi.

Kulüpler Birliği ile TFF'nin ortaklaşa düzenlediği panele katılan Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ile bir süre sohbet etti. Bu sohbete Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel ile Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu da eşlik etti.

3.5 YIL SONRA İLK KEZ - FENERBAHÇE YALANLAMIYOR

Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım'ın 3.5 yıl sonra ilk kez aynı karede yer almış olması dikkat çekti. Öte yandan Ayku Kocaman konusunda son yıllarda çok hassas olunmasına rağmen, bu fotoğrafın kulübün resmi sitesinden de yayınlanması gözlerden kaçmadı.

Aykut Kocaman - Fenerbahçe haberleri gündemde olmasına rağmen sarı lacivertli kulüpten tek bir açıklama ve yalanlama yapılmadı. 
 
"AYRILMAK İSTERSE SAYGI DUYARIZ"

NTV Spor'un yayınında konuşan Ahmet Şan, "Aykut Kocaman ile ilgili bir gelişme yok. Futbolun içerisinde ayrılıklar olabiliyor ama biz onunla devam etmek istiyoruz. Tarihimizdeki en büyük başarıyı bize yaşatan hocamızla çalışmak istiyoruz. Ama ayrılmak isterse saygıyla karşılarız." dedi.

 

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.