comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Genç Fenerbahçeliler tribüne döneceklerini açıkladı

19 Haziran 2017, Pazartesi 22:19
Genç Fenerbahçeliler tribüne döneceklerini açıkladı

Fenerbahçe'nin taraftar grubu Genç Fenerbahçeliler, camiayı sevindiren bir açıklama yayınladı.

FutbolArena - Fenerbahçe yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını hızlandırırken, küskün olan Genç Fenerbahçeliler grubundan müjdeli haber geldi.
 

Genç Fenerbahçeliler'den geri dönüş açıklaması


Gelecek sezon 4. yıldız için mücadele etmeye hazırlanan Fenerbahçe'nin taraftar grubu Genç Fenerbahçeliler, camiayı sevindiren bir açıklama yayınladı. Genç Fenerbahçeliler tribüne döneceklerini açıkladı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Geçen sezon başında gerekçelerini belirterek yapmış olduğumuz açıklamada, 2016-17 sezonunda Şükrü Saraçoğlu Stadyumu tribünlerinde bulunmayacağımızı kamuoyuna duyurmuştuk.

Bugün geldiğimiz noktada Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından 2017-18 sezonu için Okul Açık Tribünü'ne kombine satışı yapılacağının açıklanması üzerine bir önceki açıklamamızda belirttiğimiz tribün grupları ile yaptığımız karşılıklı istişareler sonucu GFB vizyonu ve misyonu çerçevesinde  Fenerbahçemiz'in menfaatleri doğrulutusnda 201718 sezonunda ait olduğumuz yere, Okul Açık Tribünü'ne dönme kararı almış bulunmaktayız.

Bu bağlamda tüm üyelerimizin ve tüm Fenerbahçe taraftarlarını 3 Temmuz 2017 gününden itibaren kombine almaya davet ediyoruz.

Güçlü tribün, güçlü Fenerbahçe!"

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

İşte o açıklama:AYKUT KOCAMAN NELER DEMİŞTİ?

Fenerbahçe taraftarının takıma küsmesini değerlendiren Kocaman, "Manisaspor maçında 45 bin kadın taraftar vardı içerde. 15 bin erkek dışarda. Abisi, dayısı, amcası orada. Şimdi ise ucunda kupa olan Medipol Başakşehir maçına 8 bin kişi geliyor. Burada büyük bir tepki var. Bunun nedenini bulmak lazım çünkü Fenerbahçe taraftarıyla güçlüdür. Taraftarsız Fenerbahçe atlasa da zıplasa da bu kadar olur." diye konuşmuştu.

FutbolArena haber turu (19 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.