comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Galatasaray taraftarının Fenerbahçe maçı pankartı: "Sefa Kalya'yı rahmetle anıyoruz"

17 Mart 2018, Cumartesi 19:16

Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçe derbisinde Fenerbahçe'nin vefat eden tribün lideri Sefa Kalya için pankart açtı ve pankartta "Sefa Kalya'yı rahmetle anıyoruz" yazılıydı.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig'in 26. haftasında karşı karşıya gelirken Galatasaraylı taraftarlar da Kadıköy Ülker Stadı'ndaki yerini aldı. Ülker Stadı'ndaki Galatasaraylı taraftarlar merhum Fenerbahçe tribün lideri Sefa Kalya için pankart açarken, pankartta "Sefa Kalya'yı rahmetle anıyoruz" yazılıydı.


Galatasaray taraftarlarının Fenerbahçe maçındaki pankartları (17 Mart 2018)


Galatasaraylı taraftarlar maçın başlamasının ardından açtıkları pankart ile maç öncesindeki Fair Play'i maça da taşıdılar. 

İki takım taraftarları maç öncesinde yaptıkları bir yemek organizasyonunda da buluşmuş ve dostluk mesajları vermişlerdi. 
GENÇ FENERBAHÇELİLER'DEN ALKIŞ

Öte yandan Genç Fenerbahçeliler taraftar grubu da ezeli rakiplerinin bu pankartına twitterdan alkışla cevap verdi. İşte Genç Fenerbahçeliler resmi twitter hesabından atılan o tweet... 

 
AFRİN'E MESAJ

Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig'in 26. haftasında Kadıköy Ülker Arena'da karşı kaşrıya gelirken, Galatasaraylı taraftarlar bu maç öncesinde Afrin'i unutmadı!  Galatasaraylı taraftarlar Fenerbahçe Ülker Arena Stadı'ndaki yerini alırken öncelikle büyük bir pankart açtı ve pankartta "Çanakkale Ruhu Afrin'de" yazılıydı. Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (24 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.