comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Van der Wiel'i dolandırdığı iddia edilen Ümit Akbulut serbest bırakıldı

17 Mayıs 2017, Çarşamba 23:32
Fenerbahçeli Van der Wiel'i dolandırdığı iddia edilen Ümit Akbulut serbest bırakıldı

Fenerbahçeli futbolcu Van der Wiel'i dolandırdığı iddia edilen Ümit Akbulut'un mahkemeye sevk edilmesinin ardından karar çıktı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Van der Wiel'i 4.5 milyon dolar dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan Ümit A. ile Sinan S. savcılık tarafından yapılan soruşturmanın ardından tutuklanma talebiyle mahkemye sevk edilmişlerdi. 
 

Van der Wiel'i dolandıran Ümit Akbulut tutuklandı mı? Son dakika gelişmesi


Gözaltına alınan Ümity A. ile Sinan S. adliyeye sevk edilmelerinin ardından serbest bırakıldı. Fanatik'in haberine göre; Soruşturma savcısına ifade veren Ümit A., ile Sinan S., "Dolandırıcılık" ve "Yağmaya teşebbüs" suçlamalarından tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildikten sonra serbest bırakıldılar. 
 

Van der Wiel' dolandırıldığını Fenerbahçe'ye söylemedi mi?


Fenerbahçe'nin Van der Wiel'in dolandırılmasıyla ilgili bilgi sahibi olup olmadığı da merak ediliyordu. Haberi yapan Emrullah Erdinç, FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.
Emrullah Erdinç, Van der Wiel'in yaşadığı olayı Fenerbahçe'ye haber vermek istediğini ancak tehditler aldığını kendisine söylediğini belirtti.
Emrullah Erdinç, "Fenerbahçe kulübü bu olayla ilgili bir haber yok. Van der Wiel ile de konuştuğumda kulübün haberinin olmadığını söyledi. Van der Wiel Aralık ayından bu yana parasını kaptırmasıyla birlikte bütün moralinin bozulduğunu, futbol yaşantısına ve özel hayatına bu dolandırıcılık olayının kötü yansıdığını söyledi. Van der Wiel, bu durumu Fenerbahçe kulübüne anlatamadığını bunun nedeni olarak karşı tarafla yapılan ticaretten kulübünün haberi olmaması gerektiği yönünde tehditkar sözler aldığını belirtti" şeklinde konuştu.

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.