comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Mustafa Çulcu'nun o iddialarına açıklama

05 Şubat 2018, Pazartesi 16:27

Bursaspor - Beşiktaş ve Fenerbahçe - Gençlerbirliği mücadelelerinin hakemlerinin son anda değiştiğine yönelik iddiaya Fenerbahçe'den açıklama geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesi aracılığı ile yayınladığı bildiride eski hakem Mustafa Çulcu'nun Bursaspor - Beşiktaş ve Fenerbahçe - Gençlerbirliği mücadelelerinin hakemlerinin son anda değiştiğine yönelik iddialarına bir açıklamada bulundu.


Fenerbahçe'den Mustafa Çulcu'nun o iddialarına açıklama


Fenerbahçe yönetimi resmi site aracılığı ile eski hakem Mustafa Çulcu'nun Bursaspor - Beşiktaş ve Fenerbahçe - Gençlerbirliği mücadelelerinin hakemlerinin son anda değiştiğine yönelik iddialarına bir açıklamada bulundu.

''SAYIN MUSTAFA ÇULCU ÇOK CİDDİ BİR İDDİA ORTAYA ATMIŞTIR''
Bir dönem MHK Başkanlığı da yapmış olan Sayın Mustafa Çulcu, dün gece TRT Spor kanalında yayınlanan bir spor programında çok ciddi bir iddia ortaya atmıştır.

Sayın Çulcu, MHK tarafından Bursaspor – Beşiktaş maçının hakeminin Mete Kalkavan, Fenerbahçe – Gençlerbirliği maçının ise Halil Umut Meler olarak tayin edildiğini ancak bilinmeyen bir sebepten dolayı, MHK tarafından hakemlere yapılan tebligattan kısa bir süre sonra söz konusu 2 maçın hakeminin değiştirildiğini ve hakem dünyasında şu sıralar bu konunun konuşulduğunu ifade etmiştir.

Sayın Çulcu'nun ifadesindeki iddianın vuku bulmuş olması halinde, TFF ve MHK'nin maçımıza ilişkin olarak yapmış olduğu hakem tayini ile ilgili yeni ve büyük bir skandala imza atmış olacağı tartışmasızdır. Bu ve benzeri başka hadiseler tarafımızdan malum olup, bunların büyük bölümü Kulüpler Birliği'nin TFF ziyareti sırasında TFF Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine dile getirilmiştir. Bu yeni olayın şampiyonluk yarışının kızıştığı şu günlere tesadüf etmesi ise bizler için endişe verici mahiyettedir.  Bizlerin ve camiamızın büyük endişe duyduğu bu olayla alakalı olarak TFF ve MHK başta olmak üzere, adı geçenlerin, derhal konuyla ilgili kamuoyu vicdanını rahatlatacak bir açıklama yapmaları gerekmektedir.

SEZON BOYUNCA BİR ÇOK MAÇTA KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMIZ HAKEM HATALARINI...

Sezon boyunca bir çok maçta karşı karşıya kaldığımız hakem hatalarını, özellikle de son 2 maçımızda sonuca tesir eder mahiyetteki rakip takım oyuncularına verilmeyen kırmızı kartları ve sürekli aleyhimizde gelişen ve artık basit hakem hatası kavramı içinde izahı mümkün olmayan gelişmeleri de göz önünde bulundurduğumuzda Sayın Çulcu tarafından ortaya atılan iddianın gerçekliğinin ortaya çıkması halinde dün ortaya atmış olduğumuz düşüncenin yeni bir boyut kazanacağı da göz ardı edilmemelidir.

Futbolu yönetenlerden yegane beklentimiz Türk Futbolu'nda adil bir yarışma ortamını sağlamalarıdır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ''

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Aykut
Aykut Kocaman tazminat hakkından vazgeçti
\"Aykut
Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe karnesi
", "fenerbahce/fenerbahceden-mustafa-culcunun-o-iddialarina-aciklama-340070h/", "05 Şubat 2018, Pazartesi 16:27", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [352367, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahcede_ali_koctan_reklam_aciklamasiN8.jpg", "Fenerbahçe’de Ali Koç’tan reklam açıklaması", "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, resmi internet sitesi aracılığı ile bilgilendirme mesajında bulundu.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç resmi internet sitesi aracılığı ile açıklamada bulundu. Ali Koç resmi internet sitesi aracılığı ile yayınladığı mesajda siyaset ile alakasının olmadığını belirtti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç sosyal medya hesaplarında kendisi hakkında dönen reklam çalışması hakkında bilgilendirme mesajında bulundu. Ali Koç çeklien reklam için açıklamada bulunurken siyaset ile arasında bir bağın olmadığını belirtti.
İŞTE O AÇIKLAMA;

\"\"

 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahcede-ali-koctan-reklam-aciklamasi-352367h/", "19 Haziran 2018, Salı 23:54", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [352357, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/serdar_ali_celiklerden_ersun_yanal_iddiasi_fenerbahcedeYf.jpg", "Serdar Ali Çelikler’den Ersun Yanal iddiası: \"Fenerbahçe’de...\"", "Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler’den Aziz Yıldırım’la ilgili çarpıcı bir iddia geldi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım başkanlığını sürdürdüğü son yılda yönetim şeklini ve futbol takımının performansını eleştiren Serdar Ali Çelikler’den çarpıcı bir iddia geldi. Life Plus kanalında konuşan Çelikler, Aziz Yıldırım eğer yeniden başkan seçilseydi Ersun Yanal’ı getirecekti dedi. 

"AZİZ YILDIRIM SEÇİLSEYDİ ERSUN YANAL’I GETİRECEKTİ"
Aziz Yıldırım’ın en yakın çevresinden aldığım kesin bilgidir. Aziz Yıldırım, başkan seçilseydi Aykut Kocaman ile devam etmeyecekti. Taraftarı nasıl tribüne geri çekeceğimi görürsünüz’ dedi ya, başkan seçilmesi halinde Ersun Yanal’ı geri getirecekmiş. 

"ONLARIN KAŞINTILARI BİRAZ DAHA SÜRECEK"

Bugünlerde tekrar Aziz Bey’ci olan bir takım medya var ya, onların derdi Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman’dan filan ziyade Ali Bey’e nasıl çakarız muhabbetleri. Onların kaşıntıları biraz daha sürecek. Ama Fenerbahçe taraftarı da bunun farkında. Bir değişim var. ’O kupayı getireceğim Trabzon’da meydana asacacağım’dan, ’ya biz bu adamlara niye Mehmet Ekici’yi vermemişiz’e geldik. ’Bu ateş üfleyerek sönmez’den, ’bu sezonun ismi Lefter, Can Bartu sezonu olsun’a geldik.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/serdar-ali-celiklerden-ersun-yanal-iddiasi-fenerbahcede-352357h/", "19 Haziran 2018, Salı 21:30", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [352342, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahceden_universite_icin_surpriz_karar54.jpg", "Fenerbahçe’den Üniversite için sürpriz karar", "Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe Üniversitesi’nin eğitim ve öğretime başlangıç tarihinin bir yıl erteldiğini açıkladı.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım döneminde en çok üzerinde durulan proje olan Fenerbahçe Üniversitesi için yeni yönetimden sürpriz bir karar geldi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Yönetimimiz, bizi bu hedefe ulaştıracak gerekli çalışmaların en mükemmel şekilde tamamlanabilmesi ve akademik faaliyetlerin en üst seviyede yürütülebilmesi için Üniversitemizin, 2018/2019 öğretim yılı olarak öngörülen eğitim ve öğretime başlangıç tarihini bir yıl erteleme kararı almış ve bu konuda Yüksek Öğretim Kurulu’nun (YÖK) müsaadelerine başvurmuştur" denildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe Üniversitesi ne zaman açıklacak?


Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Fenerbahçe Spor Kulübü, kurulduğu tarihten itibaren, sportif konulardaki liderliğinin yanı sıra toplumsal sorumluluklarının bilincinde hareket eden bir sivil toplum kuruluşu olma niteliğine de sahip olmuştur. Bu kapsamda, toplumsal ihtiyaçların karşılanması, topluma hizmet, toplumsal kaynaşmayı sağlamak, toplumda sevgi ve saygı ortamı yaratmak gibi konularda diğer spor kulüplerine ve sivil toplum kuruluşlarına örnek teşkil edecek çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmektedir. Eğitim; değişen ve dönüşen dünya şartlarını da göz önünde bulundurarak, çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, ortak milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş bireylerin yetişebilmeleri için en öncelikli toplumsal hizmet alanlarından biridir. Bu düşünceyle kurulan "Fenerbahçe Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı", Yükseköğretim Kurulu’ndan Fenerbahçe Üniversitesi’nin kuruluş iznini almış, Üniversitemiz 24 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kanun ile kamu tüzel kişiliğini kazanmıştır. Üniversitemizin ilk ve öncelikli hedefi, gençlerimize evrensel standartlarda eğitim sağlayarak ülkemizin bilimsel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmaktır.

Yönetimimiz, bizi bu hedefe ulaştıracak gerekli çalışmaların en mükemmel şekilde tamamlanabilmesi ve akademik faaliyetlerin en üst seviyede yürütülebilmesi için Üniversitemizin, 2018/2019 öğretim yılı olarak öngörülen eğitim ve öğretime başlangıç tarihini bir yıl erteleme kararı almış ve bu konuda Yüksek Öğretim Kurulu’nun (YÖK) müsaadelerine başvurmuştur.
Memnuniyetle belirtmek isteriz ki YÖK, yapılan istişareler ve yukarıda ifade edilen gerekçeler çerçevesinde başvurumuzu olumlu değerlendirmiştir. Kuruluş sürecinden itibaren Üniversitemize verdikleri destek ve bu kararımız doğrultusunda yapılan erteleme başvurumuzu olumlu ve ivedilikle değerlendirerek gösterdikleri olgunluk ve  anlayış için YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A.  Yekta Saraç ve Kurul üyelerine teşekkür ederiz.

Bütün çabamız Fenerbahçe Üniversitesi’nin Türk yükseköğretim sisteminin parlayan yıldızı olması ve ülke kalkınmasına katkı sağlaması içindir. Üniversitemiz hakkındaki gelişmeleri önümüzdeki süreçte yapacağımız duyurular ile kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahceden-universite-icin-surpriz-karar-352342h/", "19 Haziran 2018, Salı 16:23", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [352322, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/volkan_demirel_ile_sozlesme_yenilendi_miYX.jpg", "Volkan Demirel ile sözleşme yenilendi mi?", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken Volkan Demirel ile sözleşme yenilenip yenilenmeyeceği belirsizliğini koruyor. Volkan Demirel, kendisini yeni yönetimden kimsenin aramadığını söyledi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Volkan Demirel ile sözleşme halen yenilenmedi. Fenerbahçe’de Volkan Demirel ise bu konuyla ilgili hayıflanıyor.
 

Fenerbahçe’de Volkan Demirel takımda kalacak mı? (19 Haziran Salı)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe’de uzun yıllardır kalenin sahibi olan kaptan Volkan Demirel’in sözleşmesi sezon sonunda sona ermişti. Başarılı kaleci geçen sezonun özellikle 2. yarısında sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekerken en az 1 sene daha kalede olmak istiyor. Fotomaç’ın haberine göre, tecrübeli file bekçisine halen bir çağrı yapılmadığı bildirildi. Bekleyişe devam eden Volkan’ın kendisi ve transferler hakkındaki haberleri gazetelerden okuduğu kaydedildi.

Volkan Demirel yakın çevresine kulüpten kimsenin kendisini aramadığını söyledi. 
\"\"


Volkan Demirel’in bu sezon gol yemediği maç sayısı


Volkan Demirel, 25 maçın 9’unda kalesini gole kapatırken ortalaması %36 oldu. Volkan Demirel bu rakamla Fernando Muslera’nın ardından ligin oynadığı maç sayısına göre en az maçta forma giyen kalecisi oldu. 33 lig maçında mücadele eden Fernando Muslera 13 maçta kalesini gola kapattı ve %39,4’lük bir ortalama yakalamıştı.Volkan Demirel bu sezon oynadığı 25 lig maçında ise  23 kez kalesinde gol gördü. Volkan Demirel, ceza sahası içinden çekilen 32 şutun 17’sinde kalesine gole kapatırken ceza alanı dışından da 6 gole engel olamadı.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/volkan-demirel-ile-sozlesme-yenilendi-mi-352322h/", "19 Haziran 2018, Salı 11:32", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [352326, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/guvenc_kurtar_philip_cocunun_isi_cok_zorE1.jpg", "Güvenç Kurtar: \"Philip Cocu’nun işi çok zor\"", "Fenerbahçe’de yeni hoca arayışları ve transfer çalışmaları devam ederken teknik direktör Güvenç Kurtar, FutbolArena’ya konuştu. Kurtar, Fenerbahçe’nin en güçlü hoca adayı Philip Cocu’nun işinin Türkiye’de zor olduğunu söyledi.", "fenerbahce/guvenc-kurtar-philip-cocunun-isi-cok-zor-352326h/", "19 Haziran 2018, Salı 12:12", "Fenerbahçe"];slide[1] = [352322, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/volkan_demirel_ile_sozlesme_yenilendi_miYX.jpg", "Volkan Demirel ile sözleşme yenilendi mi?", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken Volkan Demirel ile sözleşme yenilenip yenilenmeyeceği belirsizliğini koruyor. Volkan Demirel, kendisini yeni yönetimden kimsenin aramadığını söyledi.", "fenerbahce/volkan-demirel-ile-sozlesme-yenilendi-mi-352322h/", "19 Haziran 2018, Salı 11:32", "Fenerbahçe"];slide[2] = [352315, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/damien_comolli_jonathan_bamba_transferini_bitiriyor_iddiasiRL.jpg", "Damien Comolli, Jonathan Bamba transferini bitiriyor iddiası", "Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Saint-Etienne’de oynayan Jonathan Bamba’nın işini bitirmek için çalışmalara devam ediyor. Jonathan Bamba, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/damien-comolli-jonathan-bamba-transferini-bitiriyor-iddiasi-352315h/", "19 Haziran 2018, Salı 10:20", "Fenerbahçe"];slide[3] = [352312, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahce_luuk_de_jong_icin_nabiz_yokluyorFh.jpg", "Fenerbahçe, Luuk de Jong için nabız yokluyor", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları doğrultusunda temaslar sıklaşırken takımın başına gelmesi beklenen Philip Cocu’nun öğrencisi Luuk de Jong için nabız yokluyor. Fenerbahçe hangi golcüyü alacak? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/fenerbahce-luuk-de-jong-icin-nabiz-yokluyor-352312h/", "19 Haziran 2018, Salı 09:49", "Fenerbahçe"];slide[4] = [352297, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/josef_de_souzadan_aykut_kocamana_veda_mesajifJ.jpg", "Josef de Souza’dan Aykut Kocaman’a veda mesajı", "Fenerbahçeli futbolcu Josef de Souza, Aykut Kocaman’a veda mesajı yayınlandı. ", "fenerbahce/josef-de-souzadan-aykut-kocamana-veda-mesaji-352297h/", "18 Haziran 2018, Pazartesi 23:38", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });