comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Van Persie'nin transferine Hollanda'dan cevap! "Eğer öyleyse harika"

19 Haziran 2017, Pazartesi 21:26
Fenerbahçe'de Van Persie'nin transferine Hollanda'dan cevap!

Fenerbahçe'de Robin Van Persie'nin yeniden Feyenoord'a döneceği yönündeki iddiaların ardından Hollanda'dan çarpıcı açıklamalar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de Van Persie'nin son günlerde Feyenoord'a transfer olacağı yönündeki iddialarının ardından Hollanda cephesinden bir açıklama geldi. Bu kez Hollanda'da Advocaat'ın yardımcısı Cor Pot transferle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de Van Persie'nin transferiyle ilgili son gelişmeler. 


Fenerbahçe'de Robin Van Persie transfer haberleri


Hollanda Milli takımında Dick Advocaat'ın yardımcılığını yapan Cor Pot, Van Persie hakkında, "Çok kaliteli bir oyuncu. Bize idmanlarda özel yeteneklerini gösterdi. Büyük maçlarda her zaman sahne almayı bildi. Eğer fit durumduysa ve fiziksel anlamda kuvveti yerindeyse bu gerçekten harika. Van Persie arkasından genç futbolculara da örnek olabilecek bir isim." diye konuştu. 

Cor Pot ayrıca Van Persie'nin olası transferi hakkında, "Dediğim gibi fit durumdaysa bu gerçekten harika." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe'de Van Persie ayrılacak mı?


Van Persie'nin önümüzdeki sezon Fenerbahçe'den ayrılacağına dair yaşanan gelişmelerin ardından Hollandalı yıldızın eski takımı Feyenooord'un teknik direktörü Van Bronckhrost yaptığı açıklamada, "Van Persie tabi ki önemli bir futbolcu. Kariyerini tartışmaya gerek yok. Tabi ki Feyenoord'a gelebilir ama şu anki haberler dedikodudan ibaret." ifadelerini kullandı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.