comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Sow'dan flaş eleştiriler

17 Mart 2017, Cuma 22:17
Fenerbahçe'de Sow'dan flaş eleştiriler

Fenerbahçeli Moussa Sow, Konyaspor maçının ardından çarpıcı özeleştirilerde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçeli Moussa Sow, Konyaspor mağlubiyetinin ardından çarpıcı eleştirilerde bulundu. 

"GERÇEKTEN ANLAMIYORUM"
"Gerçekten bu akşam her şeyden önce 3 puan kaybettik. Ağır kayıptı. Maçın başında hiç yoktuk. Çok erken gol gördük. Skrtel ile cevap vermeyi başardık ama hemen ardından yine gol gördük. Anlayamıyorum. Nasıl bu kadar çabuk geriye düşebiliyoruz. Bir konsantrasyon eksikliği var. 2. gol özellikle kesinlikle olmamalıydı."

"BÖYLE DEVAM EDERSEK BİLEMİYORUM..."

"Fenerbahçe için çok zor bir yol oluyor. 2 ve. 3'üncülüğü kovalamaya devam etmeliyiz ama bu şekilde devam edersek ligi nerede bitirirsek bilemiyorum. Ancak biz Fenerbahçe'yiz! Hızlı bir şekilde toparlanmalıyız. Böyle olmaz çünkü".

"KADIKÖY'DE BÖYLE DEĞİLDİ"

"Daha önceki sezonları hatırlıyorum burada oynadığım. Kadıköy'de gerçekten çok zor yenilen bir takımdık. Geriye düşsek bile maçları çevirmeyi başardığımızı hatırlıyorum. O zor yenilen takımdan bu noktaya geldik. Ön tarafta oynardık, agresif oynardık. Rakipleri kendi yarı alanından çıkarmazdık. Harika atmosfer vardı tribünlerde. Şimdi böyle değil. Gol yiyoruz, golün altından kalkamıyoruz. Taraftarlarımız da bunu görünce gelmiyorlar. Bazı oyuncular insiyatif almaya çalışıyor ama yeterli olmuyor."

FutbolArena haber turu (16 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.