comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman kararını verdi! Forma onun...

16 Temmuz 2017, Pazar 17:28
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman kararını verdi! Forma onun...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hazırlık maçlarının ardından kalede kimin oynayacağı konusunda kararını verdi. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de kalede kim oynayacak? Volkan Demirel mi? Kameni mi? Teknik direktör Aykut Kocaman hazırlık maçlarının ardından kafasındaki planları yavaş yavaş uygulamaya geçirmeye başladı. Sarı Lacivertliler şu ana kadar oynadığı 3 hazırlık maçında Juventus Bükreş, Sporting Lizbon ve Marsilya'ya kaybederken, ilk 2 hazırlık maçında hatalı goller giyen ve güven vermeyen kaleci Volkan Demirel yedeğe çekiliyor. Marsilya maçındaki kurtarışlarıyla dikkat çeken Kameni'nin ise 1. kaleci olacağı kesinleşti. 


Fenerbahçe'de kalede kim oynayacak? Volkan Demirel mi? Kameni mi?


Fenerbahçe'de yeni sezonda sözleşmesi uzatılan kaleci Volkan Demirel'in hazırlık maçlarındaki vasat performansı teknik heyeti düşündürürken, Malaga'dan transfer edilen Kamerunlu file bekçisi Kameni ilk sınavında Marsilya karşısında tam not aldı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman da Volkan Demirel'in kalede güven vermeyişinin ardından Kameni'yi 1. kaleci olarak belirledi. Volkan Demirel'in ise önümüzdeki maçlarda yedek oturması büyük oranda kesinleşti. 
 

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in yediği hatalı goller


Fenerbahçe'de yeni sezonda sözleşmesi uzatılan Volkan Demirel'in hazırlık maçlarında yediği hatalı goller teknik heyeti düşündürürken, sarı lacivertli taraftarlar da Malaga'dan transfer edilen kaleci Kameni'nin performansını bir an önce görmeyi istiyor. Fenerbahçe'nin bu sezon oynadığı Juventus Bükreş ve Sporting Lizbon hazırlık maçlarında kalesinde güven vermeyen Volkan Demirel, özellikle iki maçta da yediği hatalı gollerle taraftarların da tepkisini çekti. Volkan, Juventus Bükreş maçında 3. gol, Sporting Lizbon maçında ise yediği ilk golde çok ciddi hatalar yaptı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.