comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Advocaat'tan Başakşehir maçı sonrası itiraf: 'Utanç verici.'

18 Mayıs 2017, Perşembe 00:35
Fenerbahçe'de Advocaat'tan Başakşehir maçı sonrası itiraf: 'Utanç verici.'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçıın ardından konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından A Spor'a açıklamalarda bulundu. 

"UTANÇ VERİCİ DURUM"
"İyi bir takımla oynayacağımızı biliyorduk. Gerçekten Başakşehir iyi bir takım ama finale çıkmak için elimize birçok fırsat geldi ama değerlendiremedik. Utanç verici bir durum."

"FİZİKSEL AÇIDAN PROBLEM YAŞAYAN OYUNCULARIMIZ VARDI"

"Aslında maçın ilk yarısında Emre'nin golüne kadar oyun dengede gidiyordu. İki takımın da pozisyonları vardı. Onlar 1-0 öne geçtikten sonra kendi oyunlarını oynamaya başladılar. Onların istediği bu tarz bir oyundu. Fiziksel açıdan problemler yaşayan bazı oyuncularımız vardı. Ozan ve Şener gibi. Bunu biliyorsunuz. Bir kez daha söylüyorum. O noktaya getirmişiniz, penaltılarda 3 kere şans geliyor ve bu seviyede orada bitirmelisiniz maçı."

"VOLKAN ŞEN TUVALETE GİTTİ SANIRIM"

Advocaat, Volkan Şen'in uzatma dakikalarında yaşadığı rahatsızlıkla ilgili olarak ise, "Volkan Şen tuvalete gitti sanırım. İlaç aldığını görmedim." şeklinde konuştu. 

Advocaat son olarak Hollanda Milli takımdaki görevine ne zaman başlayacağı konusuna ise önümüzdeki 2 maç Fenerbahçe'nin başında olacağını söyledi. 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.