comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Doğuş, Brad Wanamaker transferinde tek aday

17 Temmuz 2017, Pazartesi 11:39
Fenerbahçe Doğuş, Brad Wanamaker transferinde tek aday

Fenerbahçe Doğuş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken geçen sezon Darüşşafaka Doğuş'ta oynayan Brad Wanamaker ile ilgilenmeye devam ediyor. Transferde son gelişmeler FutbolArena'da!

FutbolArena Özel - Fenerbaheç Doğuş'ta transfer çalışmalrı tüm hızıyla sürerken Brad Wanamaker ile ilgili yeni gelişmelere ulaşıldı.


Fenerbahçe Doğuş'un yaptığı transferler


Bogdan Bogdanovic ve Ekpe Udoh ile yıllarını ayıran Fenerbahçe Doğuş şu ana kadar  Marko Guduric, Sinan Güler ve Nicola Melli anlaşırken bir diğer yeni transferin Brad Wanamaker olması bekleniyor.
 

Fenerbahçe Doğuş basketbol transfer haberleri


Geçen sezon Darüşşafaka Doğuş'ta gösterdiği performansla hem Euroleague'in devlerinin hem de NBA'in dikkatini çeken Brad Wanamaker, ABD'den kontrat alabilmek için bir süre bekleme kararı almıştı. Ancak bu aşamada Oklahoma City Thunder ve New Orleans Pelicans ile adı geçen yıldız basketbolcu bir teklif almadı. 
 

Fenerbahçe, Wanamaker'i transfer etti mi?


Euroleague takımlarının tekliflerini değerlendirme kararı alan Brad Wanamaker için Fenerbahçe tek aday komununa geldi. Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Obradovic'in kararına göre Brad Wanamaker'in Fenerbahçe'ye gelip gelmeyeceği belli olacak.

Fenerbahçe ile ilgili diğer gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.