comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

CSKA Moskova - Olympiakos maçında Fenerbahçelilere su şişesi atıldı

19 Mayıs 2017, Cuma 20:32
CSKA Moskova - Olympiakos maçında Fenerbahçelilere su şişesi atıldı

CSKA Moskova - Olympiakos THY Avrupa Ligi Final Four Dörtlü turu ilk maçında Fenerbahçe'nin de maçın kalan kısmını saha kenarından izlediği anda taraftarlar arasında atışma başladı. 

FutbolArena - THY Avrupa Ligi (Final Four) Dörtlü Final ilk maçında CSKA Moskova ile Olympiakos, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bu müsabakayı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'da tribünden izledi.
 

CSKA Moskova - Olympiakos Euroleague maçında olay


THY Avrupa Ligi (Final Four) dörtlü final ilk maçında CSKA Moskova ile Olympiakos karşı karşıya geldi. Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanan maçta bir anda gerginlik yaşandı.

Müsbakanın kalan kısmını Fenerbahçe saha kenarından izlerken, tribünlerdeki sarı lacivertli taraftarlar "Şampiyon" diye bağırdıktan sonra Bogdanovic lehine tezahüratta bulundu. Bu sırada Olympiakos taraftarlarının da aynı şekilde tezahaürtta bulunmasının ardından iki takım taraftarları arasında atışmalar başladı. 

Hürriyet'in haberine göre; Gerilim yükselirken, basın tribününün arkasındaki Olympiakoslular arasından alt kattaki Fenerbahçelilerin üzerine su şişesi atıldı.
Gerilimi önlemeye çalışan taraftarlar ve güvenlik güçleri sayesinde ikinci gerilim de olaylar büyümeden atlatıldı.


Olympiakos - CSKA Moskova rekabeti


İki takım arasında bugüne kadar 18 maç oynanırken bu maçların 12'sini CSKA Moskova kazandı, Olympiakos ise bu maçların 6'sını kazanırken 2012 Euroleague Final-Four'unda rakibini finalde 62-61 yenerek şampiyonluğu kazanmıştı.

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.