comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursaspor, Harun Tekin'i Fenerbahçe'ye satacak mı?

20 Mayıs 2017, Cumartesi 14:57
Bursaspor, Harun Tekin'i Fenerbahçe'ye satacak mı?

Bursaspor'da başarılı file bekçisi Harun Tekin'in adı sıkça Fenerbahçe ile anılıyor. Bursa Hakimiyet Gazetesi Spor Müdürü Süha Gürsoy transferdeki son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı.

FutbolArena - Bursaspor'da başarılı file bekçisi Harun Tekin'in adı sıkça Fenerbahçe ile anılıyor. Sezon sonunda Volkan Demirel ile rekabete girebilecek bir kaleci arayışında olan Fenerbahçe'nin sezon sonunda Bursaspor'dan Harun Tekin'i transfer edebileceği iddia ediliyor.


Fenerbahçe, Harun Tekin'i mi transfer ediyor? 


Bursa Hakimiyet Gazetesi Spor Müdürü Süha Gürsoy, Bursaspor kalecisi Harun Tekin'in sezon sonunda takımdan ayrılıp ayrılmayacağını yönündeki iddiaları FutbolArena'ya aktardı.

''HARUN TEKİN FENERBAHÇE DEDİKODULARINI YALANLADI''
''Harun Tekin, Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönündeki haberleri kendisi bizzat yalanladı. Milli eldiven Bursaspor ile yeni sözleşme imzaladığını, kendisine bir teklif gelemeyeceğini belirtti. Fakat Bursaspor maddi getiri göz önünde baz alınırsa ilk satışı düşünülecek isim Harun Tekin olacaktır.  Bursaspor her ne kadar kötü günler geçirsede takımın mihenk taşı konumunda bulunuyor.''

''BURSASPOR MADDİ ANLAMDA SIKIŞIRSA SATABİLİR''

''Ne Bursaspor'un Harun Tekin'i göndermeye niyeti var, ne Harun Tekin'in Bursaspor'dan ayrılmaya niyeti var eğer Bursaspor maddi anlamda çok sıkışırsa ancak böyle bir durumda Harun Tekin'in satışını gerçekleştirebilir''
 

Harun Tekin kimdir? Bursaspor kariyeri, Harun Tekin transfermarkt


Harun Tekin (d. 17 Haziran 1989, Menemen) kaleci mevkiinde forma giyen Türk millî futbolcu.

2010-2011 sezonu öncesinde Güngören Belediyespor`dan Bursaspor'a 3 yıllık resmi sözleşmeye imzaladı.

Genç kaleci Bursaspor`a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, "Bursaspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum, şampiyon takımda görev yapmak, şampiyonlar liginde forma giyebilmek benim için büyük bir şans olacak. Hocam bana görev verdikçe her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım" diye konuştu.

Bursaspor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Harun Tekin'in transfermarkt verilerine göre mevcut piyasa değeri 4,5 milyon Euro. Harun Tekin bu sezon 27 lig maçında da forma giydi ve 8 kez kalesini gole kapattı.

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.