comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören'e kızdı mı?

20 Mart 2017, Pazartesi 15:45
Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören'e kızdı mı?

Futbolun Zirvesi buluşmasında Aziz Yıldırım ile Yıldırım Demirören arasında ilginç anlar yaşandı.

FutbolArena - TFF ve Kulüpler Birliği'nin ortaklaşa düzenlediği Futbolun Zirvesi panelinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören arasında yaşananlar dikkat çekti. Aziz Yıldırım'ın görüntülerde Yıldırım Demirören'e kızması dikkatlerden kaçmadı.

AZİZ YILDIRIM, YILDIRIM DEMİRÖREN'E NEDEN KIZDI?
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Fikret Orman ve Dursun Özbek'ten uzak durmaya çalıştığı anlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan araya girerek Dursun Özbek ile Aziz Yıldırım'ın birbirlerine sarılmasını istedi. İkili arasında samimi anların yaşandığı sırada TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in Fikret Orman'a seslenmesi Aziz Yıldırım'ı kızdırdı. Aziz Yıldırım görüntülerde Yıldırım Demirören'e Fikret Orman'ı çağırdığı için sinirlendiği dikkatlerden kaçmadı.

Görüntülere göre Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek el sıkışınca Yıldırım Demirören devreye girerek Fikret Orman'a, "Fikret başkan" diye seslenerek Aziz Yıldırım ile el sıkışmasını istiyor. Aziz Yıldırım ise buna tepki gösteriyor. Ardından araya giren Göksel Gümüşdağ, Aziz Yıldırım'ın kulağına bir şeyler söylüyor fakat Aziz Yıldırım'ın buna da "Hayır" diye cevap verdiği görülüyor.

İşte o anlar:

 

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.