comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın listesi hazır!

19 Mart 2017, Pazar 09:01
Aykut Kocaman'ın listesi hazır!

Fenerbahçe'de bir numaralı Teknik Direktör adayı Aykut Kocaman'ın listesi hazır.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de aldığı kötü sonuçlar sonrasında Fenerbahçe taraftarları tarafından istifaya çağırılan Aziz Yıldırım ve ekibi yeni sezon planlamasına şimdiden başladı.

Takvim Gazatesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe, Konyaspor'a cuma gecesi kendi evinde 3-2 yenildiği maçın ardından Dick Advocaat'ın "Sezon sonunda Fenerbahçe'deki görevimi bırakacağım. Bundan sonra başka takım da çalıştırmayacağım" demesinin ardından kafalardaki tüm soru işaretleri kalktı ve herkesin gözünde Fenerbahçe'nin yeni sezondaki teknik patronu Aykut Kocaman oldu. Ancak ligde rahat olmasına karşın Konyaspor ile Türkiye Kupası'nı kazanmayı hedefleyen Aykut Kocaman sezon sonuna kadar görevinin başında kalacak. Buna karşın ne kendisi ne de Fenerbahçe yönetimi yeni sezon için çok da fazla vakit kaybetmek istemiyor.
FENER ZAMAN KAYBETMEYECEK

Aykut Kocaman'ın transfer listesi ve yeni sezonda takımda kalmasını istemediği oyuncuların listesini Fenerbahçe yönetimine vereceği ifade ediliyor. Kocaman'ın, eski öğrencisi Sow'un yeniden kiralanmasını isteyeceği, şu anda kendi öğrencisi olan Ömer Ali Şahiner ile Twente'de başarılı bir sezon geçiren forvet Enes Ünal'ın kiralık ya da satın alma yoluyla kiralanmasını isteyeceği gelen haberler arasında. Bu listenin daha da artacağına ise şüphe yok.

HALEF SELEF BİR ARADA

Advocaat'ın sezon sonunda Fenerbahçe'deki görevini ve aynı zamanda teknik direktörlük kariyerini noktalayacağını açıklaması yeni sezonda Fenerbahçe'nin hocasının kim olacağı sorusunun yanıtı gibiydi.

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.