comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ı yeniden Fenerbahçe'de görmek istiyor musunuz?

17 Mart 2017, Cuma 23:31
Aykut Kocaman'ı yeniden Fenerbahçe'de görmek istiyor musunuz?

Fenerbahçe, teknik direktörlük koltuğu yeniden Aykut Kocaman'a teslim etmeye hazırlanıyor. Futbolseverlere Aykut Kocaman'ın geri dönüşünü soruyoruz.

FutbolArena Anket - Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Konyaspor'a 3-2 mağlup olan Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

ADVOCAAT AYRILIĞI RESMEN AÇIKLADI
Karşılaşma sonrası basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, sezon sonu emekli olacağını açıkladı. Fenerbahçe'nin yönettiği son takım olduğunu duyuran tecrübeli çalıştırıcı, kulüple olan mevcut sözleşmesinin sona ermesiyle Türkiye'den ayrılacak.

YENİ TEKNİK DİREKTÖR AYKUT KOCAMAN

FutbolArena'nın daha önce duyurduğu gibi Dick Advocaat ile yola devam etmeyecek olan Fenerbahçe, Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile prensip anlaşmasına vardı. Gelecek sezon için plan raporu isteyen Fenerbahçe, teknik direktörlük koltuğu yeniden Aykut Kocaman'a teslim etmeye hazırlanıyor.

İKİNCİ KOCAMAN DÖNEMİNİ İSTİYOR MUSUNUZ?

Bu gelişmelerin ışığıda sosyal medya hesabımızından futbolseverlere Aykut Kocaman'ın geri dönüşünü sorduk. Fenerbahçe taraftarlarına yönelik anketimizde, Dick Advocaat teknik direktörlüğü bırakacağını açıkladı. Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'ye geri dönmesini istiyor musunuz?" sorusunu yönelttik.

Öte yandan Aziz Yıldırım, geçmişte Aykut Kocaman için sarf ettiği 'Kulübün kapısında giremez' sözünü gerekirse yutacağını dile getirmişti.

Anketimize katılın:
 

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.