comScore

Fatih Terim cephesinden Selahattin Aydoğdu kavga sonrası ilk açıklama! 'Sebep...'

17 Temmuz 2017, Pazartesi 21:58
Fatih Terim cephesinden Selahattin Aydoğdu kavga sonrası ilk açıklama! 'Sebep...'

Fatih Terim'ın Selahattin Aydoğdu'nun mekanı olan Alaçatı'daki restoranda öne sürülen olaylarla ilgili Terim'in damadı Ahmet Baran'ın ablası Zeynep Çetin konuştu. 

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in damatlarıyla birlikte Alaçatı'da Selahattin Aydoğdu'nun mekanını basıp kavga çıkardığı öne sürüldüğü olayların ardından Terim cephesinden ilk açıklama geldi. Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin'in ablası ve iş yeri ortağı Zeynep Çetin, kavganın çıkmasına neden olan tahta çiti müşterilerinin rahatsız olması nedeniyle çektiklerini söyledi. 


Fatih Terim Selahattin Aydoğdu kavga haberleri


DHA'nın haberine göre; Zeynep Çetin olayın yaşanmasına sebep olan çitin yanındaki fırın ve tuvalet olduğunu söylerken, devamında ise şu açıklamaları yaptı:

"PARAVANI DÜKKANI ALT ÜST EDİP GİTTİLER"
Olayın yaşanmasına sebep olan bu çitin yanındaki fırın ve tuvaletler. Bizim arazimizi de içerisine alan fırının olduğu yerdi. Biz bununla ilgili çoğu kez şikayette bulunduk. Burada çalışanların üstsüz çalışmaları, tuvaletten çıkanların uygunsuz görüntüleri hoş olmayan görüntülere yol açtı. Hem işletme sahibi olarak beni, hem de müşterilerimizi çok rahatsız etti. Biz de yönetimden izin alarak bu paravanı yaptık. Daha sonra bu paravanın yıkılması gerektiğini, yıkılmazsa kendilerinin yıkacağını söylediler. 'Biz başına yıkarız' ifadeleriyle bize geldiler. O gece de bize satırla, bıçakla ve sopalarla geldiler. Paravanı, dükkanı alt üst edip gittiler. Bu olay esnasında bebekli kadın müşterilerimize ve çalışanlarımıza saldırıldı. Bazı personelimiz de yaralanmalar oldu. Gerekli mercilere şikayette bulunduk. Konu artık yargıda."

Zeynep Çetin Fatih Terim'in yaralandığına dair iddialara ise, " Çetin, "Bizim babamız yok. Fatih Hocam kardeşimin kayınpederidir. Benim de babamdır. Babam sıfatıyla başımdadır. Fatih Hoca'nın yaralandığı konusunda benim bilgim yok" dedi." diye konuştu. 

FutbolArena haber turu (24 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.