comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Öğrencilerden Mustafa Denizli'ye çağrı - Eskişehirspor Haberleri

19 Mart 2017, Pazar 23:48
Öğrencilerden Mustafa Denizli'ye çağrı - Eskişehirspor Haberleri

Tesisleri ziyaret eden öğrenciler, Mustafa Denizli'den Eskişehirspor'u şampiyon yapmasını istedi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 25. hafta mücadelesinde Göztepe'yi ağırlayacak olan Eskişehirspor cephesi 3 puana kilitlendi.
 

Göztepe maçı öncesi Eskişehirspor'da son durum


Anadolu Ajansı'nın haberine göre Eskişehirspor tesislerini ziyaret eden Emre Bolat Ortaokulu, Anadolu Üniversitesi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu, Eskişehir Şehir Okulları ve Özel Atayurt Okulu öğrencileri Mustafa Denizli'den şampiyonluk istedi.

Öğrencilerden Arda Kurumehmetoğlu, "Bizler bu şehrin çocukları ve bu kulübün de bekçileriyiz. Sınıfta arkadaşlarımız İstanbul takımlarını tutarken biz her zaman şehrimizin takımını tuttuk. Onlar sahte aşk yaşarken biz sizin giydiğiniz formadaki aşkı yaşadık. Onlar kupalarıyla, şampiyonluklarıyla övünürken biz sizin dik duruşunuz ile övündük. Bakmayın böyle çocuk olduğumuza, her hafta tribünlerdeki yerimizi alırız. Eskişehirspor bizim için sadece bir takım değil, her şeyimizdir. Önümüzdeki maç Göztepe. Belki bizim kader maçımız. Ne olur bu maçı kazanın. Bizim geleceğimiz sizin ellerinizde. Eskişehirspor'u ne olur bizden mahrum bırakmayın. Ne olur Eskişehirspor'u şampiyon yapın." diye konuştu.
Futbolcu Ramazan Övüç ise, "Mustafa hocamızın tecrübelerinden yararlanmaya çalışıyoruz. Bu hafta bizim için önemli bir maç. Çok güzel taraftarımız var. Bize destekleri büyük. Pazar günü bize güç, kuvvet katacaklarına inanıyorum. Bu maçta herkes Eskişehirspor'un nasıl bir takım olduğunu görecek. Üç puan alarak şampiyonluk yolunda güzel bir adım atmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.