comScore

Erman Toroğlu'ndan Mete Kalkavan'a Aboubakar kırmızı kartında sert sözler - Beşiktaş Haberleri

19 Mart 2017, Pazar 23:14
Erman Toroğlu'ndan Mete Kalkavan'a Aboubakar kırmızı kartında sert sözler - Beşiktaş Haberleri

Antalyaspor - Beşiktaş maçında Aboubakar'ın 64. dakikada gördüğü ikinci sarı kartın ardından Erman Toroğlu'ndan hakem Mete Kalkavan'a sert eleştiriler geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 25. haftasında oynanan Antalyaspor - Beşiktaş maçında siyah beyazlılarda Aboubakar'ın 64. dakikada gördüğü ikinci sarı kart büyük tartışma konusu oldu. 


Erman Toroğlu'ndan Aboubakar'a kırmızı kart gösteren Mete Kalkavan'a ağır eleştiri


Hakem yorumcularının büyük bölümünün hem fikir olduğu bu pozisyonda diğer yandan Aboubakar'a da sert eleştiriler geldi. 

Antalyaspor - Beşiktaş maçının tartışmalı pozisyonlarını A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu, Aboubakar'ın gördüğü ikinci sarı kart hakkında şunları söyledi:
"ABOUBAKAR SEN NAH PROFESYONELSİN"

"Aboubakar'ın gördüğü ikinci sarı kart doğru karar değil. Ancak! Senin sarı kartın var. Oraya girme abi! Bak daha Olympiakos maçından sabıkalısın. Bazen kaleciye pas derler, top çarpar vurur şöyle. Hakem ne kadar futbolu biliyor? Sen risk alma. Girme oraya. Bu pozisyon sarı kart değil. Ancak Aboubakar sen niye risk alıyorsun, giriyorsun o toplara? Sonra ben profesyonelim. Nah profesyonelsin!"

"METE KALKAVAN! SANANE LAN!"

"Ayrıca bakın kalecinin attığı top iyi yere gidiyor. 2'ye 2 kalabileceklerdi. Bunlar hakem işte. Rahatsız! Futbolu bilmiyor. Bir halt olmaz bunlardan. Pompalaya pompalaya yolluyorlar hepsini. Şimdi Mete Kalkavan için maçtan evvel işte Rıza, Antalya yöneticileri ya kardeşim bu zaten Mete Kalkavan zaten Beşiktaşlı dediler. Mete Kalkavan da erkek çocuk ya, delikanlı. Ben Aboubakar'ı atayım da size göstereyim diyor. Sanane lan! Sanane! Karışma sen. Maçını yönet."

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.