comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emenike ve Sow ne zaman dönecek?

10 Şubat 2014, Pazartesi 17:02

Fenerbahçe'de üst üste gelen sakatlıklar sonrası hücum hattı resmen çöktü. Merak edilen konuysa oyuncuların ne zaman forma giyeceği.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Emenike ve  Webo'nun ardından Sow'un sakatlanması kötü gidensonuçların arından büyük bir kriz yarattı. Fenerbahçe'nin elindeki üç oyuncusuda sakat.

Milli Takımlar Eski Doktoru Cengiz Dinç, Sow'un 2 hafta sonrasahalara dönme ihtimalin iyimser bir tahmin olduğunu ifade derken, Emenike'ninKasımpaşa maçında oynama ihtimali olabilir dedi.
Eskişehirspor maçındasakatlanan Webo'nun 1 ay sonra takıma döneceği ifade edilmişti. Sow'un durumu daFenerbahçe açısından can sıkıcı. Çünkü Senagalli en az 2 hafta yok.

Emenike, Kasımpaşa maçında oynar mı sorusuna yanıt veren Dinç,"Emenike'nin arka adalesinde ikinci derece yırtık var. Normalde bu türsakatlıkların ardından takıma geri dönmesi 3 haftayı bulur. Ama Emenike iyi birrehabilitasyon sürecinden geçtiyse Kasımpaşa maçında belki oynar"dedi.

SOW İÇİN EN AZ 3 HAFTA

Sivasspor maçında sakatlanan Sow'undurumunu da değerlendiren Cengiz Dinç, "Sow'da da ikinci derece yırtık ve 10 cmkanama alanı var. Bu tür sakatlıkların tama olarak iyileşme süreci 3 haftayıbulur. Sow'un iki maç sonra sahalara dönmesi çok iyimser bir tahmin olur" diyekonuştu.

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.