comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Derbinin hakemi kim olacak? Tek ihtimal var!

30 Kasım 2016, Çarşamba 12:36
Derbinin hakemi kim olacak? Tek ihtimal var!

Sezonun en kritik maçlarından birinde bu hafta sonu Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Peki bu maçın hakemi kim olacak?

FutbolArena Röportaj - Süper Lig'in 13. haftasında son 7 maçını kazanan formda Fenerbahçe sahasında bu sezon namağlup yoluna devam eden Beşiktaş'ı konuk edecek. İki güçlü ve formda ekibin maçını ise kim yönetecek? Hüseyin Göçek ismi gündemde... Bu konudaki yorumları için eski MHK başkanı Mustafa Çulcu'yu aradık...


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin hakemi Hüseyin Göçek mi olacak?


Hüseyin Göçek ismini geçtiğimiz hafta bir programda da söylediğini dile getiren Mustafa Çulcu, "Geçen hafta MHK Hüseyin Göçek'e maç vermedi. Baktığımız zaman zaten bu maçları yönetebilecek hakem sayısı bir elin parmakları kadar az. Hakemler formsuz, alternatifler arasında çoğu isim hatalarına rağmen devam ediyor. Bunların arasında en az yıpranmışı da Hüseyin Göçek. Sezona iyi bir giriş yaptı. Bu haftaya kadar da fena götürmedi. Dolayısıyla şuan az yıpranmış olan Hüseyin Göçek bu maça çıkar." ifadelerini kullandı. 

"HÜSEYİN GÖÇEK'TEN BAŞKA ALTERNATİF YOK"
Diğer alternatifler hakkında da yorum yapan Mustafa Çulcu, "Fenerbahçe - Galatasaray derbisini ve Beşiktaş - Başakşehir maçlarını Cüneyt Çakır yönetmişti. Son Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor maçını da Ali Palabıyık yönetti. Mete Kalkavan desek Beşiktaş - Trabzonspor maçında skandal hatalar yaptı. Geriye bakıyorsunuz kim kalıyor? Hüseyin Göçek. Diğer hakemler de zaten güven vermiyor. Baktığımız zaman tablo açık geriye sadece Göçek kalıyor." şeklinde konuştu.

 

 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.